dr n. med. Dariusz Żak

Chirurg onkolog

W lipcu i sierpniu byłam operowana przez Pana doktora Żaka w szpitalu w Wieliszewie.Mam raka złośliwego sutka i 35 lat.Każdemu człowiekowi życzę takiego lekarza,takiego podejścia do pacjenta ,takiej rzetelnej informacji i podejścia! Leczenie operacyjne to jedno ,jednak podejście tego człowieka już po zabiegu i prowadzenie pacjenta jest równie wspaniałe!!!Boli,coś niepokoi-wizyta w szpitalu i konsultacja:)))Dziękuję P.Doktorze.Kłaniam się .Ania W

Rok temu Pan Doktor operował mnie z powodu raka piersi, operacja oszczędzająca, pięknie wykonana, blizna mało widoczna, prawie nie widać różnicy w wielkości obu piersi. W maju wyciął profesjonalnie pęcherzyk żółciowy cały wypełniony dużymi kamieniami, największy ponad 3cm! To jest MÓJ chirurg, wspaniały lekarz, pracujący z kapitalnym zespołem w super szpitalu! Polecam! I pozdrawiam! Anna S. Warszawa

leczył moją mamę,fachowiec w swojej dziedzinie;-)

leczył moją mamę,fachowiec w swojej dziedzinie;-)

Idealny lekarz i wspaniały człowiek!:)

Idealny lekarz i wspaniały człowiek!:)