Dariusz Zatoński

Laryngolog

Rzeczowo i na temat. Opinie innych nie były przesadzone. Bardzo szybko zdiagnozował dolegliwość i znalazł rozwiązanie.

Miły i fachowy.Leczy czesto bez antybiotykow i jest bardzo solidny w prowadzeniu chorób u dzieci-operuje swietnie.Oddział w Zgorzelcu z wspaniałą obsługa pielegniarską Polecam A.W Jel,G

To najlepszy lekarz jakiego znam - nie tylko pod wzgledem laryngologicznym. Uczciwie, bez wymuszania wizyt, bez dziwnych badań, prosto z mostu. Wszystko wytlumaczy, wszystko wyjasni. Wizyta krótka i droga, ale skuteczne porady. Duże doświadczenie, super podejście, ludzki. Czego chcieć więcej? Poza tym jak z mamą pojechaliśmy do Warszawy (mama ma raka krtani), to nawet tam okazalo się, ze doktor ma świetną reputację, i lekarze z warszawy i pacjenci wypowiadają się o nim z szacunkiem. Dziekuję doktorze.

BARDZO MIŁY W STOSUNKU DO STARSZYCH OSÓB i CIERPLIWY -BADAŁ MOJEGO OJCA NA SŁUCH OKOLO 15 MIN.cAŁY CZAS TŁUMACZYŁ ABY SIE OJCIEC NIE DENERWOWAŁ I NIE SPIESZYŁ.pOLECIŁ APARAT SŁUCHOWY -OJCIEC JEST BARDZO SZCZESLIWY. gRATULUJE mICHAŁ K

Mily lekarz,porzadny gabinet,dobra i fachowa porada.Bardzo skuteczne zalecenia dla naszego dziecka.Dziekuje Maria S

Bardzo zdecydowanie doradził nam jak postąpić z dzieckiem niedosłyszącym i czesto chorującym -odtawilismy na 4 miesiące dziecko z przedszkola i usunełismy 3 migdałek -słuch b.dobry od 4 misiecy bez anginy i nie chrapie M.K

Jako pacjentka jestem bardzo zadowolona z fachowosci i dobrej dostepnosci do tego lekarza-można umowic sie telefonicznie. Dobrze aby gabinet był w centrum miasta.Moja mama ma trudnosci z dojazdem z Jeleniej Gory i dojsciem do gabinetu Anna Z

Gabinet trudny do odnalezienia o ile nie zna sie Lubania.Jednak fachowość i bardzo miłe usposobienie p.doktora warte zachodu.Polecam go jako lekarza moim znajomym i Rodzinie -AS W zgorzelcu na oddziałe laryngologii ma bardzo fachowy i miły zespoł

W zgorzelcu na oddziałe laryngologii ma bardzo fachowy i miły zespoł

Bardzo grzeczny i fachowy -niestety mimo,że prywatnie byłam na wizycie do Szpitala kieruje drogą służbowa-przez sekretariat.Długo czekałam na termin ale swietnie sie skonczyło-dziekuje Jemu i świetnemu personelowi-pielegniarki przemiłe JJ

JJ

Bardzo sympatyczny i rzeczowy lekarz ,trochę mnie jako matkę dziecka uspokoił,ze niedosluch u dziecka jest do wyleczenia i faktycznie po operacji dziecko dobrze słyszy.Poprzedni laryngolog tylko mnie straszył,że już za pózno i wpędził mnie w nerwice.Polecam doktora z czystym sumieniem .Alicja R