dr n. med. Dariusz Zejc

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Zakończyłam właśnie leczenie po zabiegu na żylaki.Pan doktor rewelacyjny,oby więcej lekarzy z takim podejściem do pacjenta. Polecam go znajomym jako bardzo dobrego specjalistę. Dziękuję doktorze za leczenie :)

Polecam go znajomym jako bardzo dobrego specjalistę.
Dziękuję doktorze za leczenie :)

Bardzo dobry lekarz, rzetelny , miły , profesjonalista. Cechuje się sumiennością, zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Wszystko to sprawia , że jako lekarz stanowi doskonałą wizytówkę . Szczerze polecam tego lekarza .

Polecam pana doktora nie wiem skąd te obraźliwe opinie pan doktor jest bardzo miłym i bardzo kulturalnym lekarzem polecam usuwałam żylaka ekspresowo i rzetelnie:)

U pana dr Dariusza Zejc, usuwałam rosnącą u mnie brodawkę znajdującą się na brwi. Bardzo bałam się zabiegu, a także efektu po nim ponieważ brodawka była naprawdę duża i obawiałam się że będą miała dużą bliznę i dziurę na brwi. Jednak pan doktor uspokoił mnie i wyjaśnił na czym zabieg będzie polegał, a także co będzie później po zabiegu. Podczas zabiegu pan doktor był bardzo miły i podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie. Zabieg trwał ok. 20min. W ten sam dzień wróciłam do domu jednak przed powrotem pan doktor przyszedł do mnie i szczegółowo powiedział mi co wolno a czego nie wolno mi robić do ściągnięcia szwów. Zakończyło się na 3 szwach, które systematycznie przez 2 tygodnie miałam usuwane, pod obecność pana doktora, a w ostatni dzień pan doktor polecił mi maść która ma spowodować zniknięcie blizny, powiedział mi jak długo rana może się goić, jak będzie się goiła i że zniknięcie blizn będzie trochę trwać, ale jego zdaniem jest ogromna szansa na ich brak. Aktualnie mija miesiąc od zabiegu i jestem bardzo zadowolona z efektu. Widać jeszcze lekko blizny po operacyjne jednak ja sama widzę że jest bardzo duża szansa że nie będzie żadnego śladu.

Jako lekarza oceniam pana doktora bardzo dobrze, jestem bardzo zadowolona z efektu, uważam że pan doktor jest bardzo miłą, profesjonalną osobą, dbającą o swojego pacjenta.

Lekarz opryskliwy,podejście do pacjenta ignoranckie, wizyta może trwała kilka minut razem z Dopplerem Osoba wywyższająca się, nie dająca szansy na rozmowę ,uciąć i po problemie taka diagnoza Batman

Batman

Mam nadzieję, że Pan Doktor nie obrazi się za bezpośredniość określenia: SUPER GOŚĆ. Lekarz z prawdziwego zdarzenia, z ogromną wiedzą, nie tylko medyczną, i doświadczeniem. Dokładnie tłumaczy przyczynę problemu i sposób leczenia, rozumie i potrafi rozwiać obawy pacjenta przed zabiegiem. Podchodzi do pacjenta z szacunkiem, uczynny i uczciwy. Niezależnie od mojego statusu jako pacjenta- czy to w ramach NFZ czy też prywatnego (tylko dlatego, że NFZ nie refunduje niektórych procedur) - wszystkie zabiegi były wykonane z taką samą starannością, zarówno od strony medycznej jak i z dbałością o jak najlepszy ...

Podchodzi do pacjenta z szacunkiem, uczynny i uczciwy. Niezależnie od mojego statusu jako pacjenta- czy to w ramach NFZ czy też prywatnego (tylko dlatego, że NFZ nie refunduje niektórych procedur) - wszystkie zabiegi były wykonane z taką samą starannością, zarówno od strony medycznej jak i z dbałością o jak najlepszy efekt estetyczny.
A ponadto jest życzliwym, przesympatycznym człowiekiem.
Szczerze polecam.

pan doktor jest REWELACJA!!!!!PLECAM,pswieca czas pocjentą,tłumaczy wszytko bardzo dokładnie,mi pomogl bardzo.ania

Witam Lekarz opryskliwy, taśmowe podejście do pacjenta, wizyta może trwała 5 min razem z Dopplerem i wypisaniem skierowania na zabieg. Osoba wywyższająca się, nie dająca szansy na rozmowę. Patrząc po opiniach innych musiałbym iść prywatnie, to pewnie wizyta wyglądała by inaczej. Może lekarz dobry (za mało czasu aby to zweryfikować), ale podejście poniżej standardów.

Witam

Nie spotkałam lekarza z takim podejściem do pacjęta i z taką wiedzą! Jestem wdzięczna za leczenie Mnie i mojego męża dziękuje stokroć!!!

Nie spotkałam lekarza z takim podejściem do pacjęta i z taką wiedzą!
Jestem wdzięczna za leczenie Mnie i mojego męża
dziękuje stokroć!!!

Dr Dariusz Zejc to Lekarz z prawdziwego zdarzenia. O takiego teraz bardzo trudno. Profesjonalista, a do tego bardzo sympatyczny człowiek. Polecam Gorąco! Basia.