lekarz Dawid Mastej

Bardzo dobry lekarz miły uprzejmy profesjonalne podejście do pacjenta wszystko wytłumaczy oby więcej takich oddanych fachowców

Przychodząc do tego lekarza, można uzyskać profesjonalną diagnozę, a później odpowiednie porady, wskazówki do leczenia. Lekarz potrafi też właściwie ustawić proces leczenia, określić plan zabiegów, proponuje odpowiednie ćwiczenia. Wszystko racjonalnie i w miłej atmosferze. Szybko zyskuje zaufanie i nie trzeba już szukać innych lekarzy do wykonania zabiegów. Polecam szczególnie!

Jestem 9 miesięcy po rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego w stawie kolanowym. Wszystko jest idealnie powoli wracam do sportu. Operacja w Zakopiańskim Szpitalu wykonana przez Pana doktora. Leczenie prowadzone profesjonalnie, człowiek z dużą wiedzą i doświadczeniem, bardzo profesjonalny. Niestety opuszcza Podhale - bardzo szkoda.

Bardzo kompetentny, zaangażowany i sympatyczny lekarz. Chętnie odpowiada na pytania, podchodzi do każdego pacjenta z zainteresowaniem i uwagą. Polecam

Polecam

Złamałam ramię w Zakopanem. Trafiłam na SOR a tu miłe zaskoczenie: Wszystko bardzo szybko i sprawnie. Ramie nastawione profesjonalnie. Lekarz w Lublinie jedynie robił kontrolne RTG. Ręka już działa - DZIĘKUJE BARDZO!!!!

Złamałam ramię w Zakopanem.
Trafiłam na SOR a tu miłe zaskoczenie:
Wszystko bardzo szybko i sprawnie.
Ramie nastawione profesjonalnie.
Lekarz w Lublinie jedynie robił kontrolne RTG.
Ręka już działa - DZIĘKUJE BARDZO!!!!

Bardzo nadety nieprzyjemny lekarz traktujacy ludzi przedmiotowo....zero powolania.Nie piwinien pracowac z ludzmi ktorzy sa potrzebujac.