dr hab. n. med. Dawid Murawadr hab. n. med. Dawid Murawa - zdjęcie profilowe

dr hab. n. med. Dawid Murawa

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Wykonywane zabiegi:
- Pełnoprofilowa chirurgia gruczołu piersiowego i skóry,
- chirurgia przełyku, żołądka, trzustki i wątroby (w tym termoablacje ...

Wykonywane zabiegi:
- Pełnoprofilowa chirurgia gruczołu piersiowego i skóry,
- chirurgia przełyku, żołądka, trzustki i wątroby (w tym termoablacje najnowszym sprzętem do termoablacji tzw. Mikrofalowej),
- chirurgia jelita grubego i odbytnicy

Znajomość języków obcych:
- Język angielski
- Język niemiecki

Publikacje
Ogólna liczba prac: 328

Liczba prac z podziałem na typ publikacji:
• PRZ polski referat zjazdowy: 98
• PA polski artykuł w czasopiśmie: 64
• PWP polskie wystąpien...

dr Dawid Murawa ...napiszę w skrócie jest super pod każdym możliwym względem. Gdyby wszyscy lekarze na świecie byli tacy jak on świat byłby idealny. Po prostu nie da się tego wyrazić w słowach. Mam nadzieję że swoim zaangażowaniem, dobrociom serca, .... zarazi innych lekarzy. Choć uważam że całe Wielkopolskie Centrum Onkologii (oddział leczący raka piersi) jest świetny! DUŻY POZYTYW

Pan Doktor Dawid jest znakomitym chirurgiem ! będąc pod jego opięka widzialem jego podejscie do problemow wszystkich pacjentow tak samo ale do kazdego problemu z osobna, mialem doczynienia z wieloma lekarzami lecz tego polecił bym z calym szacunkiem wszystkim ! gdyby wszyscy byli tacy jak On nasz kraj i leczenie zmienilo by sie diametralnie. moim problemem była. TORBIEL WŁOSOWA w okolicy krzyżowej doktor Murawa podjął się tej operacji a było to już odnowienie tego po pół roku ktorą operował inny lekarz...... Doktor Murawa wykonał to metodą płatem Limberga z sąsiedztwa ...

TORBIEL WŁOSOWA w okolicy krzyżowej doktor Murawa podjął się tej operacji a było to już odnowienie tego po pół roku ktorą operował inny lekarz...... Doktor Murawa wykonał to metodą płatem Limberga z sąsiedztwa po tej metodzie dochodziłem do siebie bardzo krótko, nie odczuwalem zadnych bolow niz po normalnej metodzie standartowej. Polecam to wszystkim pacjentom ktorzy tez mieli z tym problem. sam proces leczenie w szpitalu trwał 5 dni natomiast w domu po kilku dniach mogłem juz normalnie funkcjonować. Jeszcze raz GORĄCO POLECAM !!!

Z jednej strony kompetentny, świetny specjalista, z drugiej - dobry, wyrozumiały, wspaniały człowiek.BARDZO, BARDZO DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE!

13 września 2011 roku Pan Doktor Dawid Murawa operował moją mamę-rak skóry podstawnokomórkowy twarzy.Operacja trwała długo i była skomplikowana,dziś jest już dobrze,rany się goją.Nie wyobrażamy sobie,aby mamę operował ktoś inny!!!Doktor Dawid Murawa jest najlepszy w swoim rodzaju,jest doskonałym chirurgiem i wyjątkowym,wrażliwym człowiekiem.Dziękujemy z całego serca.

Dr Dawid Murawa był w zespole lekarzy, którzy wykonywali mi zabieg usunięcia dwunastnicy, części żołądka i trzustki. Konkretny, rzeczowy, uprzejmy. Poświęca pacjentowi maksimum czasu, wyczerpująco wyjaśniając przebieg leczenia. Oby było jak najwięcej takich specjalistów jak dr Murawa, zwłaszcza w szpitalach onkologicznych, gdzie trafiają ludzie, którzy stracili grunt pod nogami i nadzieję na jakąkolwiek przyszłość. Pozdrawiam!!!

Pozdrawiam!!!

Znakomity lekarz, operował moją mamę 4 lata temu i teraz jest pod Jego opieką. Bardzo uprzejmy, poświęca dużo czasu, tłumaczy wszystko, rozwiewa wątpliwości i podnosi na duchu. Polecam wszystkim Pana Doktora.

Pan Doktor Dawid Murawa to profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Profesjonalne i przede wszystkim ludzkie podejście do pacjenta; profesjonalna obsługa i wykonanie zabiegu; rzetelna informacja o planowanym przebiegu leczenia; wysoka kultura osobista. Polecam wszystkim - w rękach dr Murawy możecie czuć się bezpieczni. Pozdrawiam Pana Doktora. Ania

Godny polecenia! Najlepszy lekarz u jakiego dotąd byłam! Konkretny,miły,uśmiechnięty i bardzo pozytywny - co niewątpliwie pomaga przejśc przez "etapy różnych dolegliwości" Pomógł mi.

Godny polecenia! Najlepszy lekarz u jakiego dotąd byłam!
Pomógł mi.

cudowny,wspaniały,miły, uśmiechnięty jestem pod wielkim wrażeniem,ze w dzisiejszych czasach jest taki młody lekarz.Jestem Mu bardzo wdzięczna za opiekę.

czasach jest taki młody lekarz.Jestem Mu bardzo wdzięczna za opiekę.

Świetny specjalista, spełnił moje oczekiwania w 100%.

Świetny specjalista, spełnił moje oczekiwania w 100%.