Lekarze Dermatolog

lek. med. Marzena Haduch

Dermatolog estetyczny, Medycyna estetyczna

MEDestetica Gabinet Medycyny Estetycznej
ul. Raciborska 12 lokal nr 2 , I piętro (wejście od strony Placu Wszystkich Świętych)
44-100 Gliwice

Pani Marzena jest kompetentna, miła :) i gorąco polecam. Naprawdę nie mam żadnych zastrzeżeń. Nie ma również wygórowanych cen.
bardzo dobry specjalista,miły,uprzejmy,z czystym sumieniem polecam Pana doktora jako bardzo dobrego Fachowca w dzidzinie Dermatologii.
Opinia dodana przez: krzysztof

lekarz Jolanta Giza-Dubik

Przychodnia Lekarska Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej
ulica Armii Ludowej 16
42-427 Kroczyce

Niesamowite podejście do pacjenta, profesjonalizm i fachowa pomoc. Jestem bardzo zadowolona, polecam!
Opinia dodana przez: Adrianna

lekarz Halina Palmąka

ul. Afrodyty 30/18
81-601 Gdynia

Polecam znakomitą w każdym calu opiekę medyczną dr Haliny Palmąka. Począwszy od dogłębnej diagnozy, poprzez celny dobór leków (najmniej inwazyjnych), zalecanych w leczeniu chorób - w moim i rodziny: dzieci i seniorów przypadkach, pani dr diagnozuje pacjenta nie tylko w kwestii aktualnej choroby, ale też ogólnie, przewidując następstwa i ewentualne komplikacje po stosowanym leczeniu - by w rezultacie pacjent mógł uniknąć wszelkich niepożądanych skutków przyjmowania leków. Poza tym, a właściwie ...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Alicja Radtke-Krzemianowska

ulica Bosmańska 9
75-257 Koszalin

BARBARA KUZIOLA SUPER LEKI POMOGLY DOBRZE DOBRANE JUZ PO GODZINIE NASTEPUJE ULGA WIELKIE DZIEKI POZDRAWIAM

lekarz Maria Weryńska-Kalemba

Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM MEDYCZNE" Sp. z o. o.
Śląska 1
44-206 Rybnik

Pani doktor jest osobą bardzo spokojną, stanowczą, zawsze uśmiechniętą, leczę siebie i męża z bardzo dobrym skutkiem. Polecam osobom potrafiącym dostosować się do decyzji lekarza. Panią doktor nie da się manipulować, robi to co dla pacjenta jest najlepsze a nie to co chory sobie wymyśli.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Katarzyna Wyrzykowska-Rabe

Zamkowa 61
95-200 Pabianice

Kompetentna Pani doktor , cierpliwa , bardzo sympatyczna . W moim przypadku zastosowane leki zadziałały już po tygodniu .Byłam u innych lekarzy ale efektu nie było.Polecam.

lekarz Małgorzata Wilk-Jędrusik

ulica Szpitalna 2 A
64-600 Oborniki

Bardzo fajny i dobry lekarz. Miła i uprzejma osoba. Jasno i rzeczowo wszystko tłumaczy. Do tej pory jej zalecenia pomogły mi na wszystkie moje problemy. Polecam.
Opinia dodana przez: Gosia
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Dermatolog
                                       lek. med. Paulina Bożek

lek. med. Paulina Bożek

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Gabinet prywatny
Braci Załuskich 7
Warszawa

Bardzo polecam Panią dr Paulinę Bożek, trafiliśmy po długich poszukiwaniach skutecznego leczenia trądziku u syna, u Pani dr mieliśmy przedstawione więcej niż jedno rozwiązanie do podjęcia decyzji czy leczenie zewnętrzne czy wewnętrzne bez nacisku na wybraną metodę. Pani dr regularnie zleca badania, aby mieć kontrolę nad dawkami leków. Profesjonalnie, cierpliwie i bardzo miło. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata R.

dr n. med. Alicja Winiarska-Kuśmierczyk

Dermatolog

Lekarska Spółdzielnia Pracy "MEDICA"
ulica Ząbkowska 52
03-735 Warszawa

Jestem ogromnie wdzięczny pani doktor. Wyleczyła mnie z choroby skóry z którą przeróżni lekarze wcześniej walczyli przez parę lat faszerując mnie antybiotykami, hormonami i kto wie czym jeszcze, bez żadnych trwałych efektów. Bardzo polecam.

dr n. med. Katarzyna Mikołajczyk

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Niepubliczny Zakład Opieki Neuropsychiatrycznej "OSKAR" Sp. c.
Paderewskiego 1A/G
64-000 Kościan

Fantastyczny lekarz, pełny profesjonalizm , bardzo sympatyczny i empatyczny lekarz "magiczne oko dermatologa" - widzi dokładnie to co należy poprawić w delikatny i wysublimowany sposób, bez zbędnej przesady. Najlepszy lekarz to taki, który potrafi zadziałać w taki sposób, aby nikt nie spostrzegł się, że nastąpiła jakaś ingerencja - a to jest niebywała sztuka. Taki lekarzem jest właśnie Pani Katarzyna. Polecam.
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Katarzyna Kanwiszer-Nowara

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Specjalistyczna Praktyka Dermatologiczna
ul.Opolska 11
Katowice

Pani Doktor zawsze poświęca dużo czasu i dokładnie wszystko tłumaczy. Bardzo uprzejma i życzliwie doradza najlepsze metody leczenia.Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Henryk
Bardzo profesjonalna i jednoczesnie mila lekarka, lecze u niej tradzik rozowaty i co wizyta interesuje sie jak postepy, podaje nowinki, co moze pomoc, slucha pacjenta przede wszystkim, doradza a nie tylko nakazuje i wypisuje recepty

lekarz Bożena Sokólska

Dermatolog, Wenerolog

Gabinet Dermatologiczny
ul. Partecznik
43-460 Wisła

Będąc na wakacjach w Wiśle miałam poważne problemy ze skórą. Okoliczni mieszkańcy polecili mi Panią Doktor, szybka i trafna diagnoza, skuteczne leczenie, polecam!
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Aleksander Lenda

Prywatny Gabinet Dermatologiczny
Wyczółkowskiego 8
66-620 Gubin

Moi drodzy serdecznie polecam pana Dr A. Lende. Bardzo jestem mu wdzięczna za prawidłową diagnozę. Dzięki tej opinii, mogłam podjąć dalsze kroki. Mianowicie usunięcie pieprzyka z palca u stopy.
Opinia dodana przez: xy64

lekarz Wiesława Sudnik

Krótka 27/60
68-200 Żary

Serdecznie polecam Panią Wiesławę, lekarz z powołania, cudowne podejście do pacjenta, potrafi sprawić że człowiek całkowicie się odpręży a po 30 min jest 10 lat młodszy i to całkowicie bezboleśnie. Ceny konkurencyjne a preparaty najwyższej jakości, ponadto Pani dermatolog nie" naciąga " proponuje te zabiegi które dają najbardziej widoczne efekty.
Opinia dodana przez: zadowolona

lekarz Jolanta Dańczura-Dynowska

Dermatolog, Lekarz rodzinny

Krzemienna 42b
Szczecin

Niesamowicie ciepła i cierpliwa osoba, wszystko wytłumaczyła, nie używała jakiś nieznanych medycznych słów tylko wszystko prostymi słowami. Badanie dokładnie, ocena znamion w dermatoskopie, na pytania odpowiedziała i jasne zalecenia. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Sebastian Uczniak

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

Profesjonalne podejście do pacjenta. Świetny specjalista,szybka diagnoza.Gorąco Polecam rowniez do zabiegow dermatologicznych
Opinia dodana przez: KATARZYNA

dr n. med. Anna Gołębiowska

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Laguna Medical
Pl. Kaszubski 1
81-350 Gdynia

Byłam u pani doktor niedawno i muszę przyznać że jest najlepszym dermatologiem u jakiego byłam (a byłam u wieluuuuu :p ). Polecam ! ! ! !
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Maria Dorosz

Wenerolog, Dermatolog

Batalionów Chłopskich 2
Sucha Beskidzka

Bardzo kompetentna i rzeczowa. Wcześniej leczyłem się u innych wiele lat, ale dopiero kuracja u tej Pani mi pomogła. Polecam ją innym.
Opinia dodana przez: barka56