Lekarze Dermatolog

lekarz Anna Głowacka

LUXMED-UZDROWISKO NAŁĘCZÓW SP. Z O.O. FILIA PONIATOWA
11 LISTOPADA 1
24-320 Nałęczów

Pani doktor jest osobą bardzo miłą, stara się jak najlepiej zrozumieć pacjenta. Jest jedynym dermatologiem, który wyleczył mnie z przypadłości. Zadaje wiele pytań by przygotować leczenie odpowiednie do potrzeb pacjenta. Dużym plusem jest to, że słucha z uwagą, dzięki czemu wzbudza zaufanie. Przy wizytach kontrolnych spradza, czy jest się zadowolonym z przeprowadzonej terapii. Zdecydowanie polecam!
Polecam wszystkim Panią dr Piątkowska potrafi pomóc, dobrze tłumaczy, leki dają efekty, jest miła i ma poczucie humoru.
Bardzo dobra doświadczona Pani doktor. Świetnie podejście do pacjenta, byłam u niej na mezoterapii i kwasie hialuronowym na Wawrze. Piękny czysty gabinet, dobrze wyposazony- ul Korkowa 31 lok U6 tel 501181603. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Stefania Funiok

NZOZ UROMED
ul. Kochanowskiego 4
33-300 Nowy Sącz

Pomogła mi w chorobach dzieci dwa razy. Wszytsko szybko sie wygoiło i dziecko mie ma nawet sladu na twarzy po przebytej chorobie.

dr hab. n. med. Aleksandra Dańczak-Pazdrowska

Dermatolog, Wenerolog

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Byłam u wielu dermatologów. Taka choroba. Mam ją długo i będę miała dalej. Czasem jest lepiej czasem gorzej. Chodzi o to, że też potrzebuję czasem się czegoś dowiedzieć, pogadać. A ta wizyta była inna od kilku poprzednich u innych lekarzy. Mimo że na NFZ (a chodziłam również prywatnie nawet do takich co obiecywali że mnie wyleczą). Polecam bo jest do rzeczy i po ludzku.

lek. med. Monika Golańska

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a
00-631 Warszawa

Bardzo dobra lekarka, podchodzi do pacjenta indywidualnie, dokładnie bada a nie tylko popatrzy i przepisuje standardowe leki. Jestem zadowolona bo trądzik zmniejszył mi się o połowę a jeszcze jestem w trakcie leczenia i liczę na jeszcze większą poprawę. Polecam!
Serdecznie polecam panią doktor. To już piąty dermatolog w moim życiu i mam nadzieję, że ostatni. Po 3 latach męki z trądzikiem wreszcie moja twarz jest idealnie gładka. Kompleksowe podejście do pacjenta, ogromne doświadczenie i porządne wykształcenie. Polecam w 100 %
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Grażyna Mazur-Bałdyga

Plac Wolności 6/2
28-400 Pińczów

Polecam panią doktor. Podejście do pacjenta pełne profesjonalizmu. Cierpliwie wszystko wytlumaczy. Super podejście do dziecka. I co najważniejsze, leczenie skuteczne. Polecam
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Jacek Prus

Centrum Medyczne Kaszuby Filia w Lęborku
ul. Żeromskiego 9-10
Lębork

Profesjonalne podejście, cierpliwość w tłumaczeniu choroby i leczenia, nie czułam oddechu następnego pacjenta.POLECAM!
Opinia dodana przez: Inez

lekarz Danuta Włoch

Dermatolog, Pediatra

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ulica Szpitalna 6
34-220 Maków Podhalański

„Jestem bardzo zadowolona ,szybka i fachowa pomoc lekarska,Pani doktor bardzo kompetentna i co najważniejsze pomogła mi wyleczyć dolegliwośći..Polecam wszystkim ”
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Elżbieta Baczewska-Staszak

Haffnera 6 lok. 105
81-717 Sopot

Gdybym kiedykolwiek miała polecic kompetentnego lekarza, to śmiało mogę powiedzieć, że jest nim dr. Elżbiera Baczewska . To kobieta, która podchodzi do pacjenta z sercem na dłoni, posiadająca przeogromną wiedzę na temat ludzkiego organizmu, wyłapująca przyczyny różnych schorzeń, a nie tylko lecząca skutki, tak jak to robi większość lekarzy w naszym kraju.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Teresa Miedzińska

ulica Rembielińskiego 10a
09-400 Płock

Super Pani Doktor ;) miła i sympatyczna, dobrze leczy, poradzi jak trzeba, poświęca tyle czasu pacjentowi ile potrzebuje. Polecam ją. Leki przepisuje odpowiednie.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Elżbieta Świątek

ulica Polna 15
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Mogę polecić doktor Elżbietę Świątek to wysokiej klasy specjalistka w dziedzinie dermatologi, miałem problem z łuszczycą i łupieżem pani doktor zbadała mnie i przepisała odpowiednie leki. Znajdziecie ją tutaj https://kcp.pl/lekarz/elzbieta-swiatek/dermatolog/ostrowiec-swietokrzyski/ jest tu też adres.
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Alina Jankowska-Konsur

Dermatolog

Oddział Psychiatryczny Dziennego Ośrodka Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży
ulica Wołowska 9
51-116 Wrocław

Profesjonalizm a jednocześnie cierpliwość i serdeczność w stosunku do pacjenta. Rzetelna ocena problemu i adekwatna decyzja medyczna. Polecam potrzebującym, zwłaszcza tym nieco zagubionym.

lekarz Henryk Bartoszek

Pulmonolog, Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Rodzinna i Specjalistyczna "FAMILIA"
Obrońców Poczty Polskiej 4/5
83-000 Pruszcz Gdański

Najlepszy Lekarz w Polsce . Bardzo miły i uprzejmy , dokładny i precyzyjny . Lekarz z doświadczeniem , godny zaufania . Jak najbardziej na Tak . Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Izabela Żołnacz

Krótka 4/103
11-400 Kętrzyn

Fachowość, profesjonalizm, wiedza i świetne relacje z pacjentem, Kiedy tylko mam problemy skórne to wiem, że u tej Pani lekarz, nie zostanę na lodzie ;) Wielki szacunek i dużo, dużo zdrowia ;)
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Hanna Horyd

Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lancet""
11 Listopada 20/1
82-500 Kwidzyn

Lekarz godny polecenia ! Oby więcej bylo takich ! Wielka szkoda ,że lekarz w Polsce nie są szanowani do tego stopnia ,że premier Szydło zamiast spełnić postulaty rezydentów to zaleciła im wyjazd zagranicę, co skwapliwie uczynili . Rezultat brak lekarzy w Polsce i niewyobrażalne kolejki do lekarzy !!!

lekarz Danuta Twardak

Karola Marksa 10 A
58-260 Bielawa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Skuteczne leczenie oraz odpowiedź na różne inny pytania, które postawiłam w trakcie wizyty. Kompetentny i uprzejmy lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Barbara Bobula

Gabinet Medycyny Estetycznej
Rodzinna 49
Kłodzko

Pani Doktor jest specjalistką godną polecenia, ma właściwe podejście do pacjenta i jego problemów. Właściwe rozpoznanie problemu oraz dobór leków, dzięki czemu problemy zdrowotne szybko mijają.

dr n. med. Małgorzata Berner-Rutkowska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

RAY.MED
Skrzywana 22
93-582 Łódź

Gorąco polecam Panią Doktor Małgorzatę Berner - Rutkowską jak również klinikę Ray .Med w Łodzi. Pani doktor jest przemiłą i godną polecenia osobą. Pani doktor jako jedyna w Łodzi wie jak się leczy i czym np. chorobę biedactwa i leczę się już 2 rok i są znakomite rezultaty i to mnie najbardziej cieszy. Polecam również skorzystanie z kwasu hialuronowego jak i toksyny botulinowej :-)
Opinia dodana przez: Urszula