Lekarze Dermatolog Warszawa

Byłem u tej wiedźmy kilkanaście lat temu i pamiętam do dzisiaj traumatyczną, upokarzającą wizytę. Metody leczenia szamańskie, kultura osobista na poziomie wrednej małpy. Osoba toksyczna, omijać z daleka.
Opinia dodana przez: Wojtek
Odradzam wszystkim tego lekarza. Bardzo lekceważąco podchodzi do pacjenta, a diagnozę wystawia nawet bez obejrzenia tegoż. Nie słucha, co pacjent ma do powiedzenia, a wizyta u p. Polichy nie trwa nawet 5 minut. Dodam, że czekałam na wizytę ok. 2 miesięcy, a zostało mi przepisane na długotrwałe dolegliwości skórne mydło "Biały jeleń". NIE WARTO.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Wanda Michalak

Bora Komorowskiego 37/107
03-982 Warszawa

Pani doktor po opisaniu przeze mnie dwóch problemów, powiedziała że nie ma już miejsca w komputerze na kolejne wpisy (gdyż ma tylko 2 rubryki) i z kolejnymi sprawami mam zapisać się na kolejną oddzielną wizytę.
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Iwona Krasnowska

LUX MED Sp. z.o.o.
ulica Racławicka 132B
02-634 Warszawa

Dno i wodorosty. M-c temu w luxie zapisali mnie na zabieg w ramach pakietu niestety pani Iwona bez spojrzenia na zmianę zapytała czy zapłacę w tej chwili czy rezygnuję bo to kosmetyczna zachcianka moja. Jak zaplacilem natychmiast zabiegowa miła się zrobila a i czasu miała nagle moc i już sie nie spieszyła. Super medyczne podejscie i naciaganie.
Opinia dodana przez: Tomasz

dr Barbara Lorenc karpińska

Centrum Damiana
Warszawa

Pani dr pomyliła ospę z pogryzieniem przez insekty i odesłała pacjenta do pracy.

lekarz Barbara Ejmont

Międzyborska 47/3
04-038 Warszawa

Mam zupełnie inne wrażenia. Nie spotkałam się jeszcze nigdy z tak przedmiotowym potraktowaniem przez lekarza. Znudzona, pełna pretensji od mojego wejścia do gabinetu. Bałagan w dokumentacji, lampa w twarz pacjenta (podczas wstępnej rozmowy, nie mówię o samym badaniu), nie daje dokończyć zdania, właściwie nie słucha co pacjent do niej mówi. Czułam się jak winowajca na dywaniku. Zgłosiłam się z dwoma problemami. Zlekceważyła oba. Rzecz jasna "komercyjnie", jak to ujęła - ...
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Anna Czekalska

Dzikiej Róży (Wesoła) 3
Warszawa

Daaaawno nie spotkałam tak nieuprzejmego lekarza! Od samego początku żadnego "dzień dobry", pani doktor nawet na mnie nie spojrzała. Właściwie przez całą wizytę błądziła wzrokiem po suficie, a przyszłam do niej z trądzikiem ;) Była strasznie niemiła! Nie słuchała, co do niej mówiłam. Nie odpowiadała na pytania. Koszmar! Nie polecam! Mało powiedziane! ODRADZAM!

lekarz Zofia Doroba

Pracownia Na Uboczu
ul. Na Uboczu 22
Warszawa

Masakra nie polecam, Pani doktor nie ogarnieta. Pyta się pacjentów dlaczego mają zmiany skórne. Nic do niej nie dociera, na jedno pytanie trzeba odpowiedzieć jej 7 razy a i tak bedzie pytac dalej. Sprawia wrażenie mało kompetentnej i zagubionej w swojej pracy. Stanowczo nie polecam!
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Aleksandra Komorowska-Roszkiewicz

Centrum Medyczne LUX MED
ulica Migdałowa 4
02-796 Warszawa

Pani Doktor nie nadaję się do pracy z ludźmi. Zero zaangażowania, nie podeszła zobaczyć nawet z bliska moich zmian skórnych. Podejście do pacjenta z góry. Przyszłam z trądzikiem i dostałam kolejną cudowną maść która nie działała po raz enty i usłyszałam, że taka moja uroda. Otóż nie droga Pani, to nie średniowiecze. Choroby się leczy a nie „taka uroda”. Jestem w szoku że ta kobieta dalej przyjmuje.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Bożenna Pochodyła-Polańska

PW Lecznica Stomatologiczna
ul.Wrocławska 7A i 25
01-493 Warszawa

Nie polecam tej pani, jej brak kompetencji jest zatrważający. Poszłam na konsultację w związku ze zmianami jakie pojawiły sie na znamieniu. Poinformowałam panią że jestem w ciąży i się tym niepokoję wówczas lekarka zapytała mnie czy planuję cesarkę bo przy okazji lekarz mógłby usunać znamię. Jedno co mi się nasuwa na myśl to co to za kretynka! Powiedziałam że wg mnie takie rzeczy robić najlepiej pod okiem onkologa i z ...
Opinia dodana przez: zuzka

Anna Cichosz-Czekalska

"anmed"cichosz-Czekalska Anna
05-077 Warszawa

Ta lekarka chyba pomylila sie z powolaniem do wykonywania swojego zawodu.Brak jakiegokolwiek podejscia do pacjenta,zero uprzejmosci,opryskliwa,nie znajaca technik leczenia wykrytej choroby,odsyla z kwitkiem dalej ,aby tylki pozbyc sie pacjenta,nie polecam !!!!

lek. med. Kalina Wysocka-Dubielecka

Dermatolog

Przychodnia, centrum wielospecjalistycznej opieki ambulatoryjnej
Lanciego 13 lok. 4 i 5
02-792 Warszawa

pani lekarz nie przeprowadziła wywiadu przepisując leki, które nic nie pomogły do tego dostałam strasznego uczulenia po nich.
Opinia dodana przez: magddzia
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Wenerolog