Lekarze Diabetolog

lekarz Krzysztof Rydzewski

Szpital Św. Anny w Miechowie
ulica Szpitalna 3
32-200 Miechów

Bardzo kompetentny lekarz, miły i uprzejmy. Widać, że jest lekarzem z powołania, zrozumiale i szczegółowo przekazuje informację pacjentowi. Dokładnie przeprowadzone USG doppler! Bardzo polecam Pana Doktora Krzysztofa. Oby więcej takich lekarzy!
Opinia dodana przez: Karolina

Magdalena Trepińska-Brymora

Staszica 18
37-450 Stalowa Wola

P.Dr. jest lekarzem o dużej znajomości wykonywanego zawodu Leczenie i kontakt to sama przyjemnośc,nic dodać nic ująć.Polecam z całego serca tego lekarza.
Opinia dodana przez: SZCZEŚNIAK STANISŁAW
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Endokrynolog
                                       dr n. med. Barbara Katra

dr n. med. Barbara Katra

Endokrynolog, Diabetolog

VOLUMED Gabinety Specjalistyczne
ul. Zdrowa 1/3
31-216 Kraków

Wspaniała lekarka . Takich więcej a my będziemy zaopiekowani . Wszystkiego Dobrego Pani Doktor . Ogromna wiedza i doświadczenie oraz człowiek ! Po prostu lekarz o jakim marzymy .

lekarz Małgorzata Bień

Ośrodek Diagnostyki
11 Listopada 3F
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Prawdziwy lekarz z sercem. Rzeczowa, kompetentna, miła i wyrozumiała. Pani dr leczy mojego dziadka na cukrzycę.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Marta Nazimek

Pediatra, Diabetolog

Radomski Szpital Specjalistyczny O/Dziecięcy
Radom, ul. Tochternana1
26-600 Radom

Bardzo dobry pediatra polecam z całego serca, zawsze trafna diagnoza i super podejście do dzieci.Lekarz kompetentny, miły
Opinia dodana przez: Esperanta

dr Barbara Ostojska

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

Pani Dr to prawdziwy specjalista, mający ogromną wiedzę, dzięki Niej moja cukrzyca pozwoliła mi na więcej przyjemności z życia. Jestem pod stałą kontrolą Pani doktor i Serdecznie Dziękuję za pomoc w jej leczeniu.
Opinia dodana przez: Pawel

Zdzisław Kuczumow

Centrum Medyczne Vitamed
al. marsz. Piłsudskiego 30
81-355 Gdynia

Bardzo miły dokładny zainteresowany pacjętem doradzi pomoże wysłucha polecam z całego serca Pana doktora oby więcej lekarzy było jak Pan doktor
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Alicja Zwijacz-Zawada

Samodzielny Publiczny Ośrodek Zdrowia
Władysława Orkana 37c.
34-424 Szaflary

Bardzo doświadczona miła Pani Doktor. Służy poradą i pomocą. Nie lekceważy pacjentów ani ich choroby.

dr n. med. Grzegorz Nowakowski

Internista, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Chirurgiczna
26 Marca 164
44-300 Wodzisław Śląski

Byłam dziś u doktora , bardzo miły, sympatyczny lekarz , wszystko wytłumaczył.Ma podejście do pacjenta. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Patrycja Bladosz

lek. med. Sylwia Młynarczyk

PIAS-CORDIS
UL. RYNEK 6 PIASKI
Gostyń

Pani doktor to lekarz z powołania, bez wątpienia godny polecenia. Wyróżnia się nie tylko dużą wiedzą medyczną, ale i niezwykłą życzliwością wobec pacjentów. Wielokrotnie ja i moja rodzina korzystaliśmy z pomocy tego lekarza i szczerze dziękujemy za tak profesjonalne i zawsze skuteczne leczenie.
Opinia dodana przez: G.G.

dr n. med. Andrzej Dybała

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Doktor Dybała to bardzo dobry specjalista, sympatyczny i skromny człowiek. Dokładnie wytłumaczy każdemu pacjentowi o problemach zdrowotnych szczególnie po rozpoznaniu choroby.Jest bardzo dobrym diabetologiem prowadzi moją córkę która jest chora na cukrzycę insulinozależną typu 1 dokładnie nas zapoznał z cukrzycą i powikłaniami nieleczenia.Doktor Dybała ma dla każdego pacjenta zawsze czas ,dał nam nr na komórke i migdy nei odmówił pomocy gdy dzwoniłem.Mam do niego wielkie zaufanie.To lekarz z wielkim zaangażowaniem ...

dr n. med. Justyna Jaworska

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Bardzo mila pani doktor, przyjemnie się z panią rozmawia Wszystko dokładnie wytłumaczy no czasami zwróci uwagę za nie stosowanie się zaleceń polecam i bardzo .
Opinia dodana przez: Rafał

dr n. med. Alina Sokup

Szpital Uniwersytecki nr 2 im. J. Biziela
Bydgoszcz

Pani Doktor wspaniała. Na pierwszej wizycie obejrzała moje dokumenty i stwierdziła, że potrzebuje dla mnie więcej czasu. Przyszła specjalnie wcześniej i wizyta trwała prawie 1,5h. Wysłucha, doradzi, dokładnie analizuje dokumentacje i tłumaczy wszystko. Bardzo pozytywne podejście do pacjenta. Bardzo, bardzo polecam. Więcej takich lekarzy z pasja i dbałością o pacjenta.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Mariola Rabsztyn-Lebensztejn

ulica Będzińska 26/24
41-200 Sosnowiec

Pani Doktor jest bardzo miłą , kompetentną osobą . Wysłuchuje pacjenta bardzo uważnie , tłumaczy w sposób prosty zawiłości leczenia. Jest świetnym specjalistą poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu.Polecam .
Opinia dodana przez: Jolanta

dr n. med. Michał Sroka

Diabetolog

Gabinet (wejście wspólne z apteką gabinet nr 2)
ul.Przyjmy Przyjemskiego 6a
Rawicz

Doktor to super fachowiec w swojej dziedzinie i za razem uprzejmy człowiek, co w połączeniu powoduje że wizyty są efektywne
Opinia dodana przez: Waldemar

dr n. med. Antoni Sokalski

Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego
Tochtermana 1
26-600 Radom

Wspaniały lekarz moja mama leczy się u niego od młodych lat

lekarz Romana Jakuszewska

SP ZOZ "Śródmieście"
ul.Waryńskiego 30
Opole

Bardzo polecam Panią doktor, która nigdy nie bagatelizuje pacjenta i rzeczowo, skrupulatnie podchodzi do każdego przypadku. Pacjent jest dla Pani doktor najważniejszy.

dr n. med. Jadwiga Czernek-Bruzgielewicz

Multimed
ul.11listopada 3E/1 , Oświęcim
32-600 Bieruń

Indywidualne podejście do pacjenta. U mnie bezbłędna diagnoza i postępowanie zgodne z ogólnymi zaleceniami Związku Diabetologów. Zauważyłem ciągle doszkalanie w tej dziedzinie. Ilość poświęconego czasu bardzo długa. Polecam.
Opinia dodana przez: Rafał

Wojciech Głodzik

Centrum Zdrowego Uśmiechu
Miłkowskiego 3
Kraków

Przez rok czasu byłam" leczona"na cukrzycę typu 2. Z polecenia koleżanki zgłosiłam się do dr Głodzika i po w wnikliwym wywiadzie, zleceniu dodatkowych badań okazało się że mam cukrzycę ypu Lada. Niedługo minie rok jak prowadzi mnie doktor. Oby do końca moich dni! POLECAM!!!!

Andrzej Gliwa

Diabetolog, Internista

Scanmed
Kraków

Najlepszy lekarz z jakim sie dotad spotkalem - bez podzialu na internistow, stomatologow, hirurgow itd. Pan doktor jest bardzo kompetentnym specjalista oraz bardzo dobrym czlowiekiem (czuje sie to juz przy pierwszej wizycie - niestety brak tego u wielu lekarzy). Podchodzi do problemow pacjentow powaznie, starajac sie znalezc najlepsze rozwiazania, wszystko tlumaczy i dobiera metody pod pacjenta. Polecam wszystkim!!
Opinia dodana przez: Pawel