Lekarze Diabetolog

Diabetolog, Internista

Zespół Przychodni Specjalistycznych "Sanitas" w Bydgoszczy
ulica Dworcowa 110
85-010 Bydgoszcz

Byłem u pani doktor i jak widać po ocenach jestem bardzo zadowolony :) Pozdrawiam i polecam!!

dr n. med. Iwona Trznadel-Morawska

Krakowskie Pogotowie Ratunkowe
ulica Łazarza 14
31-530 Kraków

Byłam u Pani doktor już trzy razy i jestem naprawdę usatysfakcjonowana. Spotkałam sie z empatią i dużą wiedzą. Sposób komunikacji Pani doktor i kmpetencje są na wysokim poziomie. Z czystym sumieniem polecam.

lek. med. Wanda Urbańska

Szpital,oddział laryngologiczny
Ul.Witosa
Opole

Na cukrzycę typu II choruję od 2005 r. Po majowym pobycie w ŚCCS w Zabrzu nakazano mi schudnąć ok. 20 kg aby mieć jakiekolwiek szanse na kandydowanie do przeszczepu serca. Mieszkamy w gminie Kluczbork i panią doktor znaleźliśmy z żoną w internecie. Zadzwoniliśmy do poradni w WCM i po nakreśleniu sytuacji, w jakiej się znalazłem , mimo dużej ilości osób czekających na przyjęcie, pani doktor wyznaczyła nam szybki termin przyjęcia. ...

lekarz Anna Milczanowska

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Wszystko O.K. jak w ocenie wszystkie pełne gwiazdeczki i nie są przesadzone!!! Znam Panią od prawie 30 lat...
Opinia dodana przez: Bogusław Szatanik

lekarz Krzysztof Brucki-Stempkowski

Internista, Diabetolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " MED-KOL" s.c.
ulica Przejazd 6
95-040 Koluszki

Bardzo sympatyczny lekarz, ktory chce pomoc a nie wziasc kase a takich mało Polecam cieplutko oraz zachecam do skorzystania z wizyty;)

lekarz Zenon Wawrzyniak

Marka Hłaski 31
08-400 Garwolin

Lekarz godny polecenia. Z pełną odpowiedzialnością można powiedzieć, że jest lekarzem z powołania. Ogromne zainteresowanie pacjentem, fachowe porady. Kompetencje na wysokim poziomie. Wspaniały lekarz.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Renata Burnagiel

Szpital Specjalistyczny im. E.Szczeklika
ulica Szpitalna 13
33-100 Tarnów

Kiedy wszyscy lekarze, doktorzy i profesorowie medycyny dojrzeją do takiego traktowania pacjenta jak pani Renata Burnagiel powiem że medycyna dostrzegła pozycję pacjenta któremu służy a nie mamonę którą z niego wyciska.
Opinia dodana przez: Piter70@vp.pl

lekarz Grażyna Laszewska

ulica Sienkiewicza Henryka 79 A/307
15-003 Białystok

Super kompetentna pani doktor u której już parę lat się leczę na cukrzycę i mogę ją każdemu polecić.

lekarz Anna Rostropowicz-Honka

Przychodnia Alergologiczna
Ludwika Waryńskiego 30
45-047 Opole

Fantastyczny lekarz i świetny człowiek. Ogromna wiedza, profesjonalizm i podejście do pacjenta. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Dorota Boniek-Poprawa

Internista, Fizjoterapeuta

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Spadek 41
22-400 Zamość

Dr Dorota Boniek-Poprawa to dla mnie lekarz nr 1. Nie tylko bardzo mądra, kulturalna i ładna, ale też niezwykle kompetentna i sympatyczna. ma w sobie dużo cierpliwości kiedy pacjent zadaje kolejne, czasem bezsensowne, pytanie. Można o wszystko zapytać, wyrazić swoje obawy. Przebywanie u takiego lekarza to czysta przyjemność. Oby więcej takich! Klasa w każdej płaszczyźnie. Nowoczesny lek od cukrzycy bardzo mi podpasował.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Bożena Zapęcka-Dubno

Grzybowska 5 lok. 1416
00-132 Warszawa

Fantastyczny lekarz. Zajmuje się pacjentem kompleksowo, patrzy na cały organizm. Uratowała mi życie gdy przyszłam po udarze, kazała mi iść do super lekarza, który mnie wyleczył
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Dorota Żuradzka-Wajda

ulica Zaczarowane Koło 7
30-087 Kraków

Bardzo solidna Pani Doktor.Leczę się u niej od dłuzszego czasu. Lekarstwa przepisywane przez Panią Doktor utrzymują mnie w dobrej kondycji.Nie biorę insuliny.Przestrzegam zalecenia Pani Doktor.Polecam innym. Jerzy
Opinia dodana przez: jerzy

lekarz Monika Kuligowska-Jakubowska

NZOZ SOPMED
Chrobrego 6/8
Sopot

Pani doktor nie ma czasu na picie kawy i jedzenie drożdżówek. Czasami pacjent potrzebuje poświęcenia większej ilości czasu. A pani Monika jest i kompetentna i bardzo dobrze potrafi rozmawiać z pacjentami a nie tak jak napisano "pieprzy głupoty" Ja chodzę do pani doktor od pewnego czasu i jestem zadowolony z pomocy którą mi świadczy. Dziękuje Pani Moniko :)
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Małgorzata Wojciechowska

NZOZ "MediDiab"
Otolińska 18F
09-400 Płock

Prowadzi moją cukrzycę od 20-tu lat,lekarz z prawdziwego zdarzenia.Mam do Pani Doktor pełne zaufanie.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Grzegorz Mizerski

ulica Dożynkowa 21C/29
20-223 Lublin

Bardzo miły pan, dokładnie wszystko wytłumaczy, poda w jakiej aptece można wykupić dany lek, polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Małgorzata Bernat-Karpińska

Marecki Ośrodek Zdrowia
ulica Sportowa 3
05-270 Marki

Przesympatyczna Pani Doktor. Cierpliwa, rzeczowa i kompetentna. Nie zbywa pacjenta, lecz rzeczywiście stara się mu pomóc i co równie ważne - zna się na rzeczy.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Dorota Kaźmierska

Garnizonowa 8
82-300 Elbląg

Lekarz wzorowy - wspaniały i oddany dla pacjenta.

dr n. med. Joanna Sawer-Szewczyk

ulica Zachodnia 6
99-100 Łęczyca

Lekarz kompetentny i uprzejmy. Upowszechnia wiedzę o chorobie wśdód młodzieży.

lekarz Marek Gorczyński

Diabeta-Care
Piłsudskiego 44
59-300 Lubin

Skorzystałem z wizyty u doktora w Diabeta-Care Centrum Leczenia Cukrzycy i Otyłości w Lubinie. Skłonił mnie do tego przyjaciel,który leczył się u doktora na oddziale diabetologicznym w MCZ w Lubinie i był bardzo zadowolony. Polecam wszystkim Diabeta-Care ponieważ panuje tam przyjazna atmosfera i fachowo podchodzi sie do pacjenta, wizyty u doktora to sama przyjemność - wszystko wytłumaczy i jest cierpliwy. Bogata oferta jak i masa pracujących specjalistów w Diabeta-Care (m.in ...

Ostomed Sc

Diabetolog, Endokrynolog

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.
Opinia dodana przez: Andrzej