Lekarze Diabetolog

lekarz Elżbieta Misiak

TP MED SP Z O.O.
ŚW. BARBARY 6/8
Warszawa

Polecam z całego serca, lekarz z powołania. Osoba ciepła i życzliwa.Profesjonalistka. Dziękuję Pani doktor za wszystko. Pacjentka
Opinia dodana przez: Ewa

dr Maria Garbocz

NZOZ DOKAWA
43-211 Pszczyna

Pani doktor budzi zaufanie .Tłumaczy wszystko o co chodzi w danej chorobie spokojna i uprzejma .Polecam

lekarz Aleksandra Ślęzak

PulsMed
ul. Stoczniowców 11-13
Koszalin

Wspaniały lekarz ,konkretny w leczeniu , miła uprzejma ,wyrozumiała , wytłumaczy co chce osiągnąć w leczeniu przy współpracy z pacjentem .Polecam ,,cukrzykom"

lekarz Anna Zwierzyńska

Szeroka 25
Toruń

Ocena wystawiona po kilku wizytach , i wizytach u kilku lekarzy w innych województwach [różne miejsca zamieszkania.Do wcześniejszych nie mam żadnych zastrzeżeń]Ale tu naprawdę- lekarz i obsługa w całej przychodni - z którą miałem do czynienia SUPER . O pani doktor i pani Magdzie[rejestracja i instruktaż.] można powiedzieć że to co robią ,robią to z powołania Szczerze POLECAM Waldemar Bydgoszcz
Wszystko O.K. Pani Doktór profesjonalnie bada wypis ze szpitala a również z glukometru. Przepisuje najlepiej dobrane lekarstwa.
Opinia dodana przez: grzegorz

lekarz Ryszard Woźny

Internista, Diabetolog

6 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej-leczenie szpitalne
ulica Szpitalna 2
08-530 Dęblin

To niezwykle miły i bardzo kompetentny człowiek z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Dokładnie tłumaczy jak będzie przebiegało leczenie, odpowiadając na każde zadane pytanie. Służy pomocą nawet przez telefon. Dziś byłem u Pana Doktora na wizycie po raz kolejny i znów się nie zawiodłem. Zostałem przyjęty z godnością , wszystko dokładnie i rzeczowo wytłumaczył. Super człowiek i lekarz. Lekarz godny zaufania .100% trafna diagnoza.Dobrze dobrane leki

lekarz Jan Bernakiewicz

ulica Rynek 24
34-400 Nowy Targ

Lekarz z sercem na dłoni,po prostu lekarz z nadludzką cierpliwością bardzo dobry specjalista godny polecenia i zaufania.
Opinia dodana przez: Dorota

Halina Kurdziel

Spółdzielcza 2
Mielec

wiele uwagi poświęca pacjętowi, niektóre badania robi sama od ręki, spokojna.

lekarz Urszula Szewczyk

Diabetolog, Pediatra

ulica Piłsudskiego 4
34-600 Limanowa

Bardzo miła i sympatyczna pani doktor.Z dobrym podejściem do dzieci i rodziców.Dobrze wytłumaczyła istotę choroby i sposób leczenia.Godna polecenia.

lekarz Jadwiga Rudzka

Diabetolog, Internista

ulica Lipa
41-703 Ruda Śląska

Bardzo dobra, pomocna, miła-uprzejma, z dużą wiedzą medyczną Pani Doktor, która nie odmówiła pomocy w nagłym przypadku. Polecam z czystym sumieniem.

lekarz Małgorzata Godziejewska-Zawada

Siemiradzkiego 15 lok. 7
01-630 Warszawa

Co tu pisać opinię! ja bym bardzo chciał, żeby wszyscy lekarze tacy byli. Mój syn przeszedł operację usunięcia guza przysadki mózgowe. Operacja się udała, pozostała cukrzyca pierwszego stopnia. Od ponad dziesięciu lat jest pod opieka Pani Doktor i czuje się bardzo dobrze.
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Anna Modzelewska

ul. Młynowa 17/10
15-404 Białystok

Miejsca za mało na opisywanie. Trzeba sprawdzić osobiście, tak będzie najlepiej. Super lekarz, polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Jerzy Fułek

Kwiatowa 40
Ząbkowice Śląskie

O tym jak zaangażowany i rzetelny jest dr Fułek przekonałam się nie raz. Gdy wydawało mi się, że idę „tylko po skierowanie do lekarza rodzinnego” – okazało się niejednokrotnie, że pan doktor sam był w stanie rozwiązać problem i pokierować procesem leczniczym. Zawsze chętny żeby pomóc a świetny kontakt i cierpliwość do moich dziadków już miał na wiele lat wcześniej niż został specjalistą geriatrii. Zdecydowanie godny polecenia i podziwu za ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Anna Ośródka-Wachowiec

WSSz. im. M Pirogowa
ulica Wólczańska 191/195
90-001 Łódź

Trafiłem do pani doktor trochę z przypadku w Luxmedzie i po raz pierwszy od dłuższego czasu spotkałem lekarkę, która podeszła do mojej choroby z zaangażowaniem i prawdziwą chęcią pomocy. A to w dziejących czasach i podejściu wielu lekarzy nie jest takie oczywiste. Osoba godna polecenia.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Jolanta Wojciechowska

Głowackiego 15A
Trzebnica

jest bardzo mila i kompetetna osoba bardzo polecam

lekarz Beata Starzewska

Diagnostyka Laboratorium Regionu Południowo-Wschodniego
Jagiellońska 74
25-734 Kielce

przesympatyczna Pani doktor! Miła, zawsze pomocna! Gorąco polecam!!!

dr n. med. Krzysztof Mrożkiewicz

Internista, Kardiolog

Czarnieckiego 25
42-100 Kłobuck

Dobry lekarz kardiolog. Zawsze pomoże w chorobach i ich leczeniu. Polecam gorąco pacjentom.

dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63
80-850 Gdańsk

Pani doktor jest bardzo dokładna i cierpliwa dla pacjentów.Widać, że zna się na cukrzycy.Polecam.Trafiłem z polecenia i było warto.

lekarz Sławomir Grycel

ulica Sikorskiego 60
16-100 Sokółka

Korzystałam z usług doktora będąc w ciąży. Objaśnił wszystko od A do Z. Jeśli zaszła potrzeba wytłumaczył jeszcze raz. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: A.

lekarz Robert Piekarski

Diabetolog, Pediatra

Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr Macieja Kuczyńskiego Filia w Lublinie - Szpital
Jaczewskiego 2
20-950 Lublin

Polecam Pana Doktora w 100%. Prowadzi moja cukrzyce od 6 lat i nie zamieniłabym go na innego lekarza. Jest kompetentny w tym co robi. Ma wiedzę i przekazuje ja pacjentowi. Z każdej wizyty wychodzę zadowolona. Polecam.
Opinia dodana przez: Paulina