Lekarze Diabetolog

lekarz Anna Kłysiak

ulica Farna 3
21-100 Lubartów

Bardzo miła Pani Doktor. Babcia leczy u niej cukrzycę od półtora roku i jest bardzo zadowolona. Pani Doktor dobiera indywidualnie metodę leczenia (insulina/ tabletki) i skutecznie motywuje do diety :-) Szczerze polecamy!
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Małgorzata Bieniek

Internista, Fizjoterapeuta

Ośrodek Leczniczo-Wypoczynkowy Kormoran Sp. z o.o.
ulica Portowa 8
78-100 Kołobrzeg

Polecam! Bardzo kompetentna, dokładna, cierpliwa i przesympatyczna lekarka. Nigdy żaden lekarz nie zbadał tak dokładnie mojej starszej mamy / pod względem cukrzycy, nadciśnienia, neurologicznie/. Pani doktor z uśmiechem wytłumaczyła wszystko mojej mamie. Bardzo bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Bogdan Piechowicz

ul. Przytulna 6
26-900 Kozienice

Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona z całego jej przebiegu. Choruję na cukrzycę od kilku lat i po raz pierwszy lekarz tak precyzyjnie, rzeczowo, wręcz obrazowo wytłumaczył mi istotę tej choroby. Zajął się diagnostyką całego mojego stanu zdrowia, zwrócił uwagę na pozostałe problemy chorobowe. Opowiedział o zasadach odpowiedniego żywienia, ćwiczeń ruchowych, aktywności , polecił mi odpowiedni wysiłek fizyczny z moimi możliwościami ruchowymi. Wizyta trwała długo, ale ten cenny czas Lekarza ...
Opinia dodana przez: Elżbieta
Lekarz naprawdę godny polecenia. Wszystko dokładnie i spokojnie tłumaczy. Poświęca duzo czasu pacjentowi.

lekarz Elżbieta Wilejto-Cierpisz

ulica Kościuszki 13/3
40-049 Katowice

Wspaniała lekarka,leczę sie u niej już prawie 15 lat i dzieki niej mam w miare ustabilizowaną cukrzycę!

dr n. med. Andrzej Krawczyk

Daszyńskiego 126
43-300 Bielsko-Biała

znakomity lekarz i przed wszystkim człowiek

lekarz Teresa Stasińska

NZOZ ALER-med, Legnicka 55/U4, tel 71 349 59 59
Koszalińska 7c
54-203 Wrocław

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Przyjazna i uśmiechnięta, a zarazem bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie. Do tego sama poradnia na św. Mikołaja zorganizowana na wysokim poziomie. Skuteczna edukacja chorego od początku prowadzenia choroby. Obeznanie z najnowszymi metodami w dziedzinie diabetologii. Dobór najlepszej formy terapii dla danego pacjenta. Do tego nie wygórowana cena wizyty. Ogólnie polecam.

lekarz Małgorzata Szewczak-Głodek

Kalinowa 48 lok. 3
72-100 Goleniów

jest Bardzo dobrym lekarzem Polecam na 100 % Z.Kowalski

lekarz Elżbieta Kunikowska-Kujszczyk

Miejski Zespół Przychodni Rejonowych w Zgierzu
ulica Łęczycka 24a
95-100 Zgierz

świetny fachowiec,znakomity diagnosta,cierpliwość i opanowanie powinny być przykładem dla innych lekarzy,wykazuje dużo zrozumienia w stosunku do jakiegokolwiek pacjenta,polecam każdemu kontakt z takim fachowcem jakim jest pani doktor.

mgr Mariusz Pencuła

grottgera 10/1
Lublin

Prawdziwy lekarz z powołania. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan Doktor bardzo dobrze wszystko tłumaczy i wyczerpująco odpowiada na pytania. Gorąco polecam

lekarz Małgorzata Śliwińska-Wlazło

BELL-MED
Szeligowska 25
01-319 Warszawa

Wszystkim cukrzykom polecam Panią Doktor.Wywiad z pacjentem jest niezwykle dokładny,dopiero po rozmowie z Panią Doktor dowiedziałam się na czym polega moja choroba pomimo,że od dawna choruję na cukrzycę.Niezwykle ciepła i miła osoba.Tacy lekarze teraz to wyjątek.Wiedza oraz kultura osobista Pani Doktor jest godna naśladowania.Bardzo polecam wizytę u tego lekarza .Pacjent

Magdalena Kujawska-Łuczak

Internista, Diabetolog

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska w miejscu wezwania Magdalena Kujawska-Łuczak

Polecam Panią Doktor Kujawską-Łuczak. Jest kompetentna i bardzo dobrze doradza w sprawach cukrzycy. Dzięki niej poprawiły mi się stężenia glukozy we krwi. Pacjenta traktuje "poważnie" tzn nie przyjmuje pacjentów "taśmowo" lecz poświęca im odpowiednią ilość czasu. Jest przy tym sympatyczna.
Opinia dodana przez: pacjentka h

lekarz Jolanta Radelli

ulica Olejniczaka 2a/5
41902 Bytom

Znakomity lekarz i świetny fachowiec . Leczę się u Pani Doktor kilkanaście lat. Ma ogromną wiedzę i, co niemniej ważne ponadprzeciętne zaangażowanie w pomocy pacjentowi. Z serca polecam wszystkim diabetykom.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Ewa Gączarek-Belczyk

Wolfego 8/68
01-494 Warszawa

Pani Doktor nie spieszy się, bardzo dokładnie wysłucha pacjenta, rozmowa prowadzona w bardzo kulturalny sposób. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Odpowiednia diagnoza i zalecenia. Jestem bardzo zadowolona z usług Pani doktor i szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Krysia_84

lekarz Monika Rachuta

Internista, Diabetolog

Al. Jerozolimskie 65/79 (Centrum Medyczne LIM)
00-697 Warszawa

Świetny lekarz leczę się od paru lat,szalenie miła posiada bardzo rzadką cechę potrafi wysłuchać pacjenta . Doskonale wyszkolona i wykształcona . Krzysztof
Opinia dodana przez: krzysztof

lekarz Hanna Jasiel-Wojculewicz

Lekarska Spółdzielnia Pracy
Obr. Wybrzeża 1/3
81-366 Gdynia

Najlepsza, dzięki niej opanowałam cukrzycę i tak przy okazji jako skutek uboczny schudłam 20 kilogramów

lekarz Barbara Salmonowicz

Diabetolog, Pediatra

Abrahama 9
52-206 Wrocław

Bardzo dobry lekarz. Kapitalny kontakt z dzieckiem i rodzicami. Dzięki znakomitej interpretacji wyników badań i precyzyjnemu dawkowaniu leków moja córka od 16 lat rozwija się i rośnie jak każde zdrowe dziecko ( wrodzona niedoczynność tarczycy ). Polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy doświadczonego endokrynologa.
Opinia dodana przez: Jerzy

Artur Olszewski

Internista, Diabetolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "OLS-MED"
11-200 Bartoszyce

kolejna wizyta i kolejna fachowa pomoc.prawidłowe rozpoznanie choroby ,i własciwe przepisanie leków.jak najbardziej polecam
Opinia dodana przez: Marcin P

lekarz Przybysława Kaczmarek-Kusznierewicz

ul. Józefa Wassowskiego 2
80-225 Gdańsk

SUPER lekarz. W każdym aspekcie doskonała. Ze względu na mój wiek i stan zdrowia mam kontakt z wieloma lekarzami, ale Pani dr przybyslawa Kaczmarek - Kusznierewicz jest dla mnie wzorem lekarza. Kompetentna, miła, uprzejma, wyjaśnia wszystkie problemy. Dla mnie i dla meza jest wzorem lekarza. Polecam Panią doktor wszystkim chorym na cukrzycę.
Opinia dodana przez: Jerzy Grzybowski

lekarz Karolina Ratajczak

Karola Marksa 10 A
58-260 Bielawa

Umieściłam już opinię o Pani doktor, ale powtórzę, bo mogła nie wejść. Dzięki Pani Doktor - moja rozchwiana cukrzyca (lekarki z DPSu, gdzie "rezyduję" od ponad pięciu lat - nie były łaskawe zająć się mną poważnie) - została po 3 miesiącach poddania się zmianie leczenia w dużym stopniu uregulowana. Pani Doktor zmieniła terapię (leki, insulinę), która przyniosła widome efekty. Jest miła, przystępna, a nade wszystko efektywna. Oczywiście , pozostanę pod ...
Opinia dodana przez: Gabriela