dr n. med. Dobrosława Sikora-Szczęśniak

Jedyna lekarka, która posiada wziernik XS do cytologii i bez wahania po niego poszła, kiedy usłyszała, że to badanie jest dla mnie zawsze stresujące i bolesne. Polecam, choć dłuugo trzeba czekać na wizytę...

bardzo polecam! mila, pomocna, fachowa. czuje sie u niej bezpiecznie a to bardzo wazne przy wizycie tego typu.

polecam bardzo sympatyczna i konkretna Pani doktor,fachowe podejscie do pacjenta

Pani Doktor prowadziała mi dwie ciążę - była jedynym lekarzem, który "maczał" w tej sprawie palce i dobrze. Choć nie płaci mi za reklamę - polecam Ją wszystkim kobietom, które wiedzą czym jest ciąża i czym się kończy - bolesnym, ale sprawnym i bezpiecznym porodem. Nie lubi, jak się pacjentka nad sobą użala - za to kompetentnie odpowie na każde pytanie. Przy pierwszym porodzie była osobiście, w drugim zapewniła wsparcie kolegów na dyżurze i położnej Pani MAŁGOSI (uwielbiam Cię Kobieto). Polecam

bardzo wyluzowana i ośmieszająca moje dolegliwości pani co było zupełnie nie adekwatne do problemu z którym przyszłam.Odradzam z powodu braku kompetencji zawodowych!

Polecam, prowadziła moja pierwszą ciąże, chodziłam na NFZ do innego lekarza ale do niej chodziła man usg jak miałam jakieś pytania itd. Wizyta trwałą tyle do póki nie uzyskałam odpowiedzi na pytanie. Lekarz godny zaufania. Jeśli nie ma czas odpisze na sms ( nie wiedziałam czy to skurcze wiec napisałam sms -odpisała w ciągu 5 min) PS. Z drugą ciazą tez zamierzam złosić sie do Pani doktor

Pani doktor jest bardzo mila,godna polecenia.

Pani doktor jest bardzo mila,godna polecenia.

dr Dobrusia jest idealna i nie stwarza dystansu lekarz-pacjent, co moim zdaniem jest ważne z punktu widzenia jej specjalizacji

Miła i zaangażowana. Jedyny problem to ciężko o termin wizyty.

Miła i zaangażowana. Jedyny problem to ciężko o termin wizyty.