mgr Dominika Bzymek

Dietetyk

Polecam serdecznie tego dietetyka. Miałam podwyższony cukier i nadwagę, dzięki Pani Dominice udało mi się ustabilizować cukier i zrzucić kilka kilogramów. Dostawałam dietę na cały miesiąc, a nie tak jak w innych centrach, że trzeba powtarzać jadłospis a cena taka sama. Poza tym konsultacja była gratis.

Witam. Z ogromną przyjemnością muszę się pochwalić że dzięki pani Dominice ubyło mnie 26 kg które straciłam w około rok, z dietą pani Dominiki 13 w 3 miesiące i już po drugie 13.Dokonała cudu!!!Zmieniłam całkowicie nawyki żywieniowe, teraz już półtorej roku po poznaniu pani Dominiki dalej trzymam wagę i osobiście znam wiele osób którym się rownież udało. Polecam z całego serca.Małgorzata

Witam.

Bardzo polecam Panią Dietetyk! Dzięki niej schudłem już 10 kg (troszkę ponad miesiąc) jeszcze pięć i moje wymarzone 70 kg się pojawi na wadze! Świetne podejście do pacjentów i proste diety. Cena też super bo za jadłospis na 28 dni 190 zł i wizyta kontrolna w cenie. Polecam wszystkim!

Schudłam 10kilogramów. Jedyna osoba, która umiała mi pomóc. Polecam i to bardzo.

Polecam serdecznie!!! Schudłam 23kg. Rewelacja!

Polecam serdecznie!!! Schudłam 23kg. Rewelacja!

Polecam z całego serca. Miło, profesjonalnie, bez żadnych wyrzeczeń. Na prawde sympatyczna i w pełni profesjonalna Pani! Poleciłem siostrze, polecam każdemu :)

SUper kobieta!!! super specjalista!! polecam!!!koszt niby spory ale efekty godne ,schudłam 17 kg bez wyrzeczeń

Pani Dominika jest godnym polecenia dietetykiem. Dzięki niej schudłam przeszło 15 kg i cały czas utrzymuje tę wagę. Ma świetne podejście do pacjenta i profesjonalnie wyjaśnia wszelkie zagdanienia związane z dietoterapią. Nie zgadzam się z opinią, że Pani Dominika minęła się z powołaniem i traktuje pacjentów jak "chodzące złotówki". Takie oceny są niesprawidliwe i nieprawdziwe.

Ta Pani chyba minęła się z powołaniem, dla niej pacjent to po prostu kasa i nic więcej. Moim zdaniem nie jest godna polecenia, nie można pacjentów traktować jak chodzące złotówki.

Polecam!!! Jestem pesymistą w podejściu do diet, a tu miła niespodzianka. Profesjonalne podejście do pacjenta, indywidualna dieta która działa bez efektu jo-jo.

Polecam!!!
Jestem pesymistą w podejściu do diet, a tu miła niespodzianka.