lekarz Dorota Bartosz-Gbalewicz

Podczas mojej ostatniej wizyty bylem niemilo zaskoczony podejsciem do pacjenta. Moze to moje mylne wrazenie ale poczułem sie nie do konca uprzejmie potraktowany. Co do samego leczenia jestem zadowolony z wizyty.

Pani Dorota to lekarz z powołania, dzięki Pani Doktor zdecydowałam się na leczenie mojej wady zgryzu. Świetny lekarz, bardzo sympatyczna.

Osobiscie nie jestem zadowolony z uslug tego gabinetu.

Osobiscie nie jestem zadowolony z uslug tego gabinetu.

Leczę się z całą rodziną i zaskoczyło mnie to że zaproponowano nam prace protetyczną która mogła być wykonana z metalu albo z cyrkonu który jest o kilkaset zł. droższy ale wiele lepszy. Niestety w danym momencie nie było nas na to stać bo 1800zł a 3300 to jednak różnica.Wtedy pani doktor zaproponowała że różnice czyli 1500zł możemy rozłożyć sobie na raty , nieoprocentowane i wysokość rat ustalaliśmy sami. Pierwszy raz spotkaliśmy się z czymś takim. Okazało się że w tym gabinecie każdy może zrobić sobie prace protetyczne i spłacać je ...

, nieoprocentowane i wysokość rat ustalaliśmy sami. Pierwszy raz spotkaliśmy się z czymś takim. Okazało się że w tym gabinecie każdy może zrobić sobie prace protetyczne i spłacać je w ratach co jest wielkim plusem. Jest to chyba jedyny taki gabinet w Opolu.Praca wyszła świetnie. Moja żona jest z bardzo zadowolona wszystko odbyło się bez bólu
i na najwyższym poziomie. I my i dzieci jesteśmy bardzo zadowoleni. Mogę polecić ten gabinet z całą odpowiedzialnością. Ponadto robią niezłą kawę
też polecam!!!

Byłam po raz pierwszy i muszę dodać że byłam bardzo zaskoczona. Pani doktor ma chyba bardzo dużo pacjentów ponieważ czekałam na wizytę 3 miesiące ale moje wrażenia przeszły moje oczekiwanie. Widać że zna się na tym co robi. Ząb który leczyłam kanałowo a który w innych gabinetach chcieli mi usunąć tu został wyleczony dodam tylko że zostałam skierowana z innego gabinetu w którym byłam leczona pod mikroskopem i niestety nie udało się go wyleczyć zapłaciłam 250zł za wizytę i na koniec okazało się że ząb nadaje się do usunięcia.Tutaj sam mikroskop wyglądał zupełnie inaczej.Duża 5