prof. dr hab. n. med. Dorota Frydeckaprof. dr hab. n. med. Dorota Frydecka - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Dorota Frydecka

Psychiatra, Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem specjalistą psychiatrii, profesorem Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, psychologiem oraz psychoterapeutą. Prowadzę konsultacje psychiatryczne także w języku angielskim.
Pracuję jako adiunkt w Katedrze i Klinice Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, pracowałam jako wykładowca na Uniwersytecie Wrocławskim i na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS.

Ukończyłam szkolenie psychoterapeutyczne Gestalt, Neuroaffective Relational Model (NARM), 3 m...

Profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo dobre przygotowanie w zakresie doboru środków farmakologicznych. Moja mama znowu cieszy się życiem!

Jestem kolejną pacjentką Pani Doktor z Ginemedica :) Fantastyczny lekarz, który oprócz tego, że zna się na tym, co robi to lubi swoją pracę i to widać, słychać i czuć.

U Pani Doktor miałam okazję leczyć się w Ginemedice. Świetne podejście do pacjenta. Bardzo dobrze wspominam wizyty i z całą pewnością polecam.

Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami na temat Pani Doktor. Przyjmuje w Ginemedice i tam chodzę na wizyty.

Jestem bardzo zadowolona z podejścia do pacjentów, kompetencji, przebiegu wizyt i rozmowy. Pełna skuteczność leczenia. Polecam i Pozdrawiam.

Bardzo miła Pani Doktor z ogromną wiedzą medyczną. Mogę polecić z czystym sumieniem. Jestem pacjentką od kilku lat.

Jestem stałą pacjentka Pani Doroty w Ginemedice i mogę polecić z czystym sumieniem. Właściwy lekarz na właściwym miejscu :)

Byłam na wizycie w Ginemedice i już po pierwszej konsultacji mogę wystawić mega pozytywną opinię. Polecam, bo na prawdę w porządku.

Do Pani Doktor trafiłam z ciężką depresją poporodową. Uzyskałam fachową pomoc. Teraz jestem szczęśliwą mamą i uśmiechniętą kobietą. Polecam.