dr n. med. Dorota Kuka-Panasiuk

Lekarz spóźnił się godzinę na wizyte. Następnie przyjmował wszystkich pacjentów "na odczepnego". Spędziłam w gabinecie całe 4 minuty - nie zostałam nawet zbadana. Na moją skargę na okropny ból dowiedziałam się że pani doktor nic mi na to nie poradzi i mam przyjść na badanie za 2 tygodnie. NIE POLECAM !!

Lekarz spóźnił się godzinę na wizyte.
Następnie przyjmował wszystkich pacjentów "na odczepnego".
Spędziłam w gabinecie całe 4 minuty - nie zostałam nawet zbadana.
NIE POLECAM !!

Pani ginekolog jest rewelacyjna! Byłam u niej na swojej pierwszej w życiu wizycie i mimo wszelkich obaw, wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie. Wizyta przebiegała spokojnie, bez pośpiechu. Pani Kuka-Panasiuk znalazła czas, aby ze mną porozmawiać,wyjaśnić problem, odpowiedzieć na wszystkie pytania i przede wszystkim spowodowała, że wyzbyłam się całego stresu. Przemiła, sympatyczna osoba, o zadziwiającym podejściu do młodych dziewczyn (w moim wypadku). Za niedługo mam kolejną wizytę i wiem, że bez wahania udam się na nią do pani Doroty.

Nie polecam! Poszłam do niej, ponieważ spóźniał mi się okres, a ona wykryła u mnie ciążę! Pokazała pęcherzyk, powiedziała że to początek, wypisała receptę... na następny dzień inny lekarz powiedział że żadnego pęcherzyka nie widzi....

Nie polecam!

Witam serdecznie wszystkie kobiety które czytają moją opinię ale odradzam każdemu a szczególnie kobietą w ciąży tą lekarką ponieważ 11.stycznia . 2011 roku urodziła się moja kochana siostrzenica Oliwka , a 4 lutego 2011 zmarła gdzie lekarka twierdziła że przebieg ciąży prawidłowy cały przebieg ciąży opiszę pózniej bo teraz jest wielki ból po stracie naszego kochanego aniołka . jeśli ktoś chce się czegoś więcej dowiedzieć proszę pisać na e-mail sabina_milka28@tlen.pl

zadufana, nastawiona na kasę, przy amniopunkcji wkłuwała się 2 razy a w dokumentach wpisała 1 raz

Fajna babka, zero dystansu i stresu, badanie w miłym nastroju w przytulnym i czystym gabinecie

Świetna lekarka!!!! miałam u niej robione badanie prenatalne w czasie ciąży i jestem bardzo zadowolona z tych 3 badań u niej!!! rewelacja pozdrawiam panią doktor i życze dalszej tak wspaniałej opieki nad pacjentami i dalszych sukcesów w pracy zawodowej!!! oby więcej takich lekarzy!!!!!!!!!!!!!

Świetna lekarka!!!!
oby więcej takich lekarzy!!!!!!!!!!!!!

Miła, ciepła, delikatna, bardzo uprzejma i konkretna. Leki i informacje bardzo trafione. Polecam każdemu.

wspaniała lekarka!!!!!Ciepła, serdeczna i uśmiechnięta. Przyszłam do niej bo według innego ginekologa miałam ciążę bliżniaczą i 2 płód nie żył. Uspokoiła mnie i powiedziała, że jest wszystko wporządku. Dziś moja córeczka ma prawie 4 miesiące!

beznadziejna , zadufana w sobie , przyjmuje w gabinetach swojego szefa i zyje blaskiem odbitym od niego