lekarz Dorota Pilecka

Internista, Gastrolog

2,1
2,2
1,9

Pani slucha tylko 1 pobocznego objawu, na najwazniejsze sie zamyka. Wydalam 300eu na bilet do Polski leczyc sie z problemem niepozwalajacym mi pracowac ani spotykac sie z ludzmi, by przepisano mi na niego blonnik i drogi preparat na bol brzucha z masa efektow ubocznych, gdy na bol moge machnac reka. Zaluje ze nie przyszlam z rodzina, bo Pani Dorota wiedziala lepiej czy pije duzo czy malo. Albo z papierem diagnozy, skoro Pani nie wierzy ze okazjinalne zatwardzenie to nic nieznaczacy symptom bulimii a nie IBS i powod do braku jakichkolwiek ...

Pani slucha tylko 1 pobocznego objawu, na najwazniejsze sie zamyka.
Zaluje ze nie przyszlam z rodzina, bo Pani Dorota wiedziala lepiej czy pije duzo czy malo. Albo z papierem diagnozy, skoro Pani nie wierzy ze okazjinalne zatwardzenie to nic nieznaczacy symptom bulimii a nie IBS i powod do braku jakichkolwiek badan na wazniejszy symptom. 2-gi raz ktos z Medicusa jest dla mnie niemily za zwykle podanie tla chorobowego, na te tematy powinno sie uczulac.

Zdecydowanie nie polecam pani doktor. Nie skończyłam mówić a po dwóch objawach, które równie dobrze mogłyby oznaczać grypę postawiła mi diagnozę. Jest jeden objaw, który zgadza się z diagnozą którą postawiła mi pani doktor Pilecka, natomiast 5 przy przypuszczeniu mojego rodzinnego. W dodatku pani doktor nie zleciła żadnych badań. Nie słucha pacjenta i przerywa. Jestem bardzo niezadowolona z wizyty. Odradzam!

Polecam badania i leczenie u Pani Doroty. Przeprowadziła badania endoskopia i kolonoskopowe. Wbrew wszelkim zasłyszanym opinią badanie nie było wcale takie straszne. W trakcie przeprowadzanych badań Pani doktor rozmawia i wyjaśnia pacjentowi każdy element badania na ekranie monitora.

Równiez nie polecam i odradzam leczenia u tej pani , woli rozmawiać, zartowac i śmiać sie z pielęgniarkami niż porozmawiać z pacjentem , bardzo lekceważąco podchodzi do pacjenta, nawet , jak chciałam cos powiedzieć odpowiedziała jednym słowem i nadal z pielęgniarkami zartowala , skandal , juz nigdy więcej nie pójdę do takiej osoby i innym tez odradzam