lekarz Dorota Szwarc-Wojarska

Psychiatra

1,3
1,3

Badanie trwało 4 min, podważenie stanu chorobowego na depresję dwubiegunową leczę się od ponad dziesięciu lat, w tym leczenie szpitalne

Też byłam u tej pani na konsultacjach zZUS. W 5 minut nie badając mnie ,nie rozmawiając prawie mnie wyprosiła z gabinetu, bo dostała jakiś telefon i jej przeszkadzałam, tak jak ten Pan przez którego stygła jej pizza. Potem na komisji w ZUS dowiedziałam się , iż jestem zdrowa i zdolna do pracy, bo tak orzekła konsultant. nie pisałam wcześniej, ale ostatnio poczytałam trochę na temat tej lekarki i uważam jak inni , że nie powinna być konsultantem za pieniądze chorych. Ma swoją prywatną praktyke, niech tam się wykazuje.

Ta pani jest na usługach ZUS, robi sobie kpiny z chorych, za pieniądze konsultanta z zusu w 5 minut zabiera rente, jedyne żródło utrzymania chorego, a sama jedzie na bajeczne wczasy za jego rentę . ZUS ją uwielbia, pewnie to większa sprawa , może nawet.....? Sama pracuje na 4 posadach jednoczenie. Neguje wieloletnie badania uznanych i doświadczonych lekarzy. Kilka pozytywnych wpisów na portalach to zwykła manipulacja z jej strony.

Lekasz-orzecznik. Opłacany przez ZUS dobrze wypełnria swoją pracę. Zapewne wysokie premie dostaje, za "rzetelne" opinie. Oschła, zimna kobieta.

Oschła, zimna kobieta.

Urzędnik-Lekarz. W tej kolejności. Jako urzędnik same plusy, Z.U.S. lepszego nie znajdzie. Jako lekarz reprezentujący Z.U.S. kompletne zero. Na badanie poświęciła nie więcej jak 5 min. W tym czasie (z pacjentem w gabinecie) przyjęła kuriera z cateringu z jakimś jedzeniem. Pacjenta szybko wygoniła (jedzenie stygło). Taka Z.U.S.-owska uzdrowicielka.

Ta pani to lekarz-orzecznik. Niemiła w obejsciu i opryskliwa. Zadawała mi nerwowo pytania, cały czas coś bazgrząc w zeszycie. W ogóle nie interesował jej stan mojego zdrowia. Oczywiście zanegowała pracę mojego lekarza, ZUS zabrał mi 3 dni chorobowego...żenada!

Konsultacja psychiatryczna na koszt ZUS-u .Ta Pani w czasie 5 minut badania podważyła lata ciężkiej pracy innego lekarza.Nagle uzdrowiła osobę chorą na depresję .Tym samym dała świadectwo o sobie jako lekarzu.