dr n. med. Dorota Wyględowska-Promieńska

Jeden z najlepszych okulistów w Polsce.

Jeden z najlepszych okulistów w Polsce.

Co tu dużo pisać, oceny mówią same za siebie. Wspaniały lekarz i cudowny człowiek.

Pani doktor indywidualnie podchodzi do każdego przypadku. Jest bardzo kompetentna, szczetra i co najważniejsze traktuje człowieka, jak człowieka. Te 3 cechy łącznie są bardzo rzadko spotykane... ; P Fantastyczne podejście do zawodu !! Gorąco polecam wszystkim !! : ))

Bardzo kompetentna pani doktor, leczę się już u niej kilka lat i nie nigdy nie miałem do niej ŻADNYCH zastrzeżeń :) gorąco polecam!

wspaniały człowiek! wyszliśmy z wizyty zadowoleni a słuchając opowiesci na poczekalni dowiedzielismy sie ze wielu osobom pomogła w ciężkich sytuacjach a nawet kilka razy uratowała zycie!!!

lekarz nie tylko kompetentny i wzbudzający zaufanie ale pani doktor jest po prostu człowiekiem .ŻYCZĘ SOBIE TAKIEGO LEKARZA W KAŻDEJ SPECJALIZACJI EWA