Najlepszy lekarz w Kutnie. Wyrozumiała, cierpliwie wytłumaczy każdy problem, profesjonalista w każdym calu.

Bradzo dobry lekarz. wszystko wytłumaczy. polecam.

Bradzo dobry lekarz. wszystko wytłumaczy. polecam.

strasznie zawistna kobieta. uważa się za wyrocznie i pępek świata

strasznie zawistna kobieta. uważa się za wyrocznie i pępek świata

Bardzo polecam p.dr.Żaczek,to wybitny specjalista!!Nie raz wyciągneła mnie z choroby,uświadomiła mi wiele rzeczy o ,kórych inni ginekolodzy milczeli albo nie widzieli tego u mnie.To przede wszystkim fachowiec w swojej dziedzinie z profesjonalnym i nowoczesnym sprzętem!!POLCAM!!OBY WIĘCEJ TAKICH LEKARZY!!

Fakt, iż dojeżdżam do Pani Doktor ponad 100km świadczy o zaufaniu i zadowoleniu!!!! Polecam wszystkim!!!

robiłam kilka podejść do Pani doktor, jednak nigdy z wizyty nie byłam zadowolona. cechuje ją niekompetencja, brak podejścia do pacjenta , brak taktu i zainteresowania pacjentem- zdecydowanie nie polecam!

Byłam u Pani Doktor pierwszy raz i już wiem "na czym stoję". A przez 3 lata odwiedzałam wielu lekarzy, specjalistów, profesorów habilitowanych i nic... A teraz ta nadzieja na zajście w ciążę znowu powróciła. Cieszę się bardzo. Podczas wizyty czułam się komfortowo i odczułam sympatię oraz ogromne zainteresowanie ze strony Pani Doktor, co bardzo ułatwiło rozmowę i pierwszy wywiad. NAPRAWDĘ AŻ CHCE SIĘ TAM WRACAĆ PONOWNIE. POLECAM.

polecam, kompetentna i b.miła osoba, prowadziła moją ciążę i teraz mogę cieszyć się z mojego 8 miesięcznego szkraba:), a nie było łatwo...

wszystkie kobiety w mojej rodzinie korzystają z pomocy Pani doktor i mamy już 3 dziewczynki urodzone dzięki jej opiece czasem się zastanawiam skąd u niej tyle siły na słuchanie do bólu pacjentki i tłumaczenie problemu życzymy jej dużo zdrowia żeby mogła dalej pomagać tym co potrzebują jej pomocy

zdecydowanie polecam byłam na kasę chorych i prywatnie, rzetelna, miła, kompetentna