dr n. med. Dorota Żukowska

Chirurg plastyczny

Robiłem u pani doktor nos. Efekt nie jest jeszcze idealny, ale generalnie jestem zadowolony. Mogę polecić.

Do moich uszu dr Zukowską polecila mi kolezanka. Teraz jestem po operacji i czekam na zdjecie szwów. Jeszcze nie moge powiedziec o ostatecznym efekcie, ale mysle, ze bedzie bardzo dobrze. Bylam na jednej konsultacji przed operacja. Jestem dobrej mysli. Mysle, ze moge polecic.

Administrator serwisu informuje, że niektóre dotychczasowe komentarze dotyczące Pani dr Doroty Żukowskiej zostały na prośbę jej pełnomocnika usunięte, gdyż treści w nich zawarte naruszały jej dobra osobiste. Na prośbę pełnomocnika Pani dr Doroty Żukowskiej informujemy również, że Pani Doktor jest obecnie obiektem nieprawdziwych, oszczerczych ataków na wielu portalach, forach i stronach internetowych. Zarzuty stawiane Pani Doktor są bezpodstawne i krzywdzące. Pani dr Dorota Żukowska wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej od ponad 10 lat, natomiast masowe negatywne komentarze dotyczące jej osoby pojawiły się w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy. Skala zjawiska sugeruje zaplanowane i metodyczne działanie mające na celu zdyskredytowanie Pani Doktor. Ze względu na znaczne ryzyko manipulacji prosimy użytkowników forum o zachowanie dużej ostrożności przy zasięganiu opinii w źródłach internetowych na temat osoby i dorobku zawodowego Pani dr Doroty Żukowskiej.

MIALAM KOREKCJE USZU U DR ZUKOWSKIEJ. USZY MAM PIEKNE! POLECAM!

MIALAM KOREKCJE USZU U DR ZUKOWSKIEJ. USZY MAM PIEKNE! POLECAM!

Miałam robiony u dokotr nos. Dr Żukowska jest sympatyczna, myslę, że lubi to co robi i jest w tym dobra. Z nsem trzeba bylo tochę poczekac, zanim sie do konca zeszla opuchlizna i nie czułam mrowienia, ale nos jest teraz mniejszzy i nie ma swojego garba. Polecam!

u Zukowskiej uszy robilem. efekt ok. nie odstaja. leza ok przy glowie. doktor spoko.

Hej wam! Miałam dwa miesiące temu operację odstających uszu. Jest świetnie! Jestem happy:) Mam piękniutkie uszka! Polecam bardzo gorąco!

Robiłam powiększanie piersi u dr. Żukowskiej półtora roku temu, po operacji trzeba było trochę cierpliwości, ale piersi teraz wyglądają super! Jestem zadowolona:). Konkretnie i fachowo. Polecam!

P Doktor jest osobą bardzo konkretną, rzeczową ale chyba o to chodzi. Nie namawia do zabiegu pozostawiając decyzję i czas do zastanowienia pacjentowi. Nie ucieka od problemów tylko je omawia.

Robiłam sobie dwa miesiące temu korektę uszu u pani doktor i jest super. Jestem wyjątkowo zadowolona. Mam piękniutkie uszęta, w ogóle nie odstają.