dr n. med. Edward Chorążka

dobry lekarz polecam byłam u niego i zostały spęwnione wszystkie moje oczekiwania po zabiegu ani sladu

Wspaniały lekarz i człowiek. Od pierwszego spotkania wiedziałam,że spokojnie mogę oddać się w jego ręce.Pogodny, otwarty, miły uprzejmy i przede wszystkim kompetentny.Wyleczył mnie i w znacznym stopniu przyczynił do poprawy jakości mojego życia.Polecam !

Jest OK 2 lata i po żykakach ani śladu!

Jest OK 2 lata i po żykakach ani śladu!

Panu Doktorowi zawdzięczam życie.Jego bezinteresowna pomoc okazała się bezcenna. W sytuacji dramatycznej dla mnie,a nie zdawałam sobie sprawy z powagi sytuacji, to właśnie On podjął natychmiestowe leczenie i pokierował nim tak, że dzisiaj jestem zupełnie zdrową osobą. Nawet w tedy, kiedy moje leczenie wymagało przekazanie mnie innym specjalistom, Pan Doktor śledził postępy mojego leczenia i dobytował mnie osobiście o zdrowie - do momentu ostatecznego opuszczenia przeze mnie szpitala. Nie znam nikogo tak oddanego swojej pracy,poświęcającego się bez reszty swoim pacjentom, ludzkiego lekarza, oddanego człowieka i wykwalifikowanego specjalisty. Serdecznie polecam wszystkim ...

Serdecznie polecam wszystkim Pana Doktora.
wdzięczna pacjętka

Lekarz z powołania, a nie biznesmen, w 100% godny polecenia.

Lekarz z powołania, a nie biznesmen, w 100% godny polecenia.

Szanowny Panie doktorze dziękuje za uratowanie nogi memu synowi poraz kolejny .Ja i mój syn mamy pełne zaufanie do Pana,przeszczep się przyjął.Jest Pan cudownym lekarzem.Podziekowania od całej rodziny a szczególnie od mego syna Piotrka.