lekarz Edward Janowski

1,6

Byłam u Pana doktora z nieznośnym bólem w pachwinie i okolicach miednicy. Pomachał mi nogą i stwierdził: "ale ruchomość jest pełna". Mówię, że co, z tego, jak pełna, skoro niesamowicie boli przy każdym ruchu. Jego odpowiedź? "Jak boli, to przestanie". Dwa tygodnie później trafiłam do Szpitala na Bielanach z patologicznym, wieloodłamowym złamaniem szyjki kości udowej - okazało się, że kość była bardzo osłabiona, od dawna można było to wykryć, a tak skończyłam, między innymi dzięki Panu doktorowi, z endoprotezą przed 30 rokiem zycia.

Jak taki człowiek może pracować w służbie zdrowia? Pomijając fakt, że to najmniej uprzejmy lekarz z jakim miałam do czynienia to jeszcze zupełnie lekceważąco podchodzi do choroby pacjenta. Przerywa w trakcie rozmowy i nie daje pacjentowi dojść do słowa. Na ból kręgosłupa odpowiada wymijająco i nawet nie bada pod tym kątem. Po pójściu do innego lekarza dopiero dowiedziałam się co mi dolega.

Na ból kolana polecił ( bez badania) leki ogolnodostępne w marketach i kioskach ruchu, stracony czas i nadzieja,zdecydowanie nie polecam.

Mialem bóle stopy od pol roku, poszedlem do niego - nie zdejmowałem buta nie ogladał mi stóp, nie robił zdjecia RTG stwierdził ze mam bóle wzrostowe w wieku 21 lat. Ból nie mijał poszedłem do innego ortopedy który spojrzał na nogi i zrobił zdjecie RTG i badania krwi, okazało się ze miałem pękniete kosci sródstopia które źle się zrosły...i teraz juz nic nie mozna zrobic

Po zwichnięciu kolana zalecił mi stawianie nogi chorej pod kątem prostym w stosunki do nogi zdrowej i powiedział, że samo przejdzie. Jak poszłam do innego lekarza gdy wyjechał na narty, bo trzeba było punkcję zrobić, to zrobił mi wyrzut i powiedział że dalej leczyć nie będzie. KOSZMAR

Uprzejmy , kompetentny i ma podejście do dzieci.

Uprzejmy , kompetentny i ma podejście do dzieci.

LEKARZ EDWARD JANOWSKI PRZYBYŁ DO MEGO DOMU PO WEZWANIU POGOTOWIA RATUNKOWEGO W TORUNIU WYGODNIE USIADŁ W FOTELU A RATOWNIK ZMIERZYŁ MI CISNIENIE MIMO PRZEDSTAWIENIA DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ Z KTÓREJ WYNIKA IŻ CHORUJĘ NA MIAŻDŻYCĘ I NADCIŚNIENIE TĘTNICZE MIMO IŻ POINFORMOWAŁEM GO O ZAŻYCIU PRZED 30 MIN CAPTOPRILU 25 MG ODMÓWIŁ MI PODANIA LEKU OBNIŻAJĄCEGO CIŚNIENIE PRZY CIŚNIENIU 190/90 ZAWROTACH GŁOWY I PORUSZANIU SIĘ NA JEDNEJ KOŃCZYNIE MIMO PÓZNYCH GODZIN POPOŁUDNIOWYCH ZASUGEROWAŁ ABYM UDAŁ SIĘ DO SWOJEJ PRZYCHODNI PO LEK JAK SIĘ OKAZAŁO W CHWILI WIZYTY OWEGO LEKARZA MIAŁEM POZIOM CUKRU 400 KWASICĘ I TRAFIŁEM DO SZPITALA LEKARZ JANOWSKI NAWET MNIE NIE ZBADAŁ- APEL DO KIEROWNICTWA POGOTOWIA RATUNKOWEGO W TORUNIU DRODZY PAŃSTWO NIE ZATRUDNIAJCIE TAKICH NIEODPOWIEDZIALNYCH LEKARZY BO STANOWIĄ ZAGROŻENIE DLA ŻYCIA I ZDROWIA NAS PACJENTÓW