dr n. med. Edward Mickielewicz

- usg stopy
- usg stawów biodrowych u dzieci i dorosłych
- usg stawu barkowego
- usg nadgarstka

Świetny specjalista,miły ,ciepły człowiek...Udziela zawsze wyczerpujących odpowiedzi. Pan Doktor operował mnie dwukrotnie (haluks i rekonstrukcja ACL po nartach) i muszę przyznać ,że wzbudza dużą sympatię i poczucie,że jest się we właściwych rękach... pozdrawiam Kalina S.

Polecam dr. Mieckielewicza. Jestem 3 tyg po operacji halluksow. Uprzejmy, miły profesjonalista. Operacja NFZ.

Bardzo uprzejmy i miły człowiek. Trafiłam z polecenia koleżanki z pracy z problemami stóp (haluksy). Co się spodobało to rzeczowa rozmowa i konkretne propozycje. Zabieg na jedna nóżkę już maiłam (na NFZ). Teraz czekam na drugi. Polecam wszystkim

Polecam wszystkim

Znakomity lekarz. Operował moje kolano (zerwane wiązadła, pęknięta łękotka). Cierpliwy, wyrozumiały i kompetentny. Wytłumaczył na czym polega uszkodzenie, prezdstawił możliwe sposoby leczenia i zalecenia rehabilitacyjne.

Trafiłem do doktora z uszkodzeniem więzadel kolana z polecenia kolegi który już był operowany u doktora Mickielewicza. Bardzo wachowe podejście. Wytłumaczył mi dokładnie na czym poległa zabieg, plusy i minusy rożnych rozwiązań. Operacja (na NFZ) odbyła się 09.2012. Rekonstrukcja więzadel kolana. Następnie rehabilitacja. Kolano sprawuje się doskonale. Właśnie piszę będąc na nartach w Alpach. Dziękuje doktorze za dobrze wykonany zabieg. Smigam (na razie na niebieskich trasach) na nartach i wszystko jest OK. Polecam wszystkim. Prawdziwy Fachowiec z dobrym podejściem do pacjenta i stara się pomoc nie oczekując nic wzamian.

Wizytę miałem w ramach abonamentu w Luxmedzie, przyszedłem z "rozsypanym" kręgosłupem sprawdził, odpytał sie o odczucia bólowe, spokojnie wysłuchał całej historii choroby na 5 lat wstecz, poczem bez zbędnej gadaniny skierował na rezonans magnetyczny, wypisał leki przeciwbólowe i L4 stwierdził że życzy wszystkiego najlepszego w walce o zdrowie, ponieważ miałem juz wymyslony plan leczenia w innej klinice, bardzo normalny człowiek bez zadęć i fochów, jak kiedykolwiek będe miał problem z kończynami a nie kręgosłupem to też sie do niego wybiorę, polecam

Również podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami pod adresem Doktora. To przemiły, cierpliwy człowiek, doskonały fachowiec i traktuje pacjenta z należytą uwagą, mimo wizyty w prywatnej klinice, gdzie mam abonament, starał się tak ustalić rehabilitację, abym mogła korzystać w ramach nfz - podpowiedział, jak należy to zrobić. Mam kłopoty z kręgosłupem i do tej pory byłam zbywana przez ortopedów. Lekarz leczy całą moją rodzinę, najmniejeszą córkę od niemowlęctwa. Polecam, bo to lekarz przez duże L.

Lekarz leczy całą moją rodzinę, najmniejeszą córkę od niemowlęctwa.
Polecam, bo to lekarz przez duże L.

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Podchodzi do pacjentów z duża życzliwością. Odpowiada wyczerpujące na wszystkie zadane pytania. Gorąco polecam Pana Doktora.

Wspaniały lekarz z powołania.Poświęca pacjentowi wystarczająco dużo czasu, wytłumaczy schorzenie w zrozumiały sposób, polecam gorąco.

Polecam Doktora jak najbardziej. Operował mnie i moja mamę na haluksy. Bardzo sympatyczny człowiek i ma cudowne podejście do pacjenta. Dziekujęmy Doktorze