lekarz Edward Migniewicz

2,9

Kapitalny lekarz.Polecam wszystkim.Bylem przez niego operowany.

Kapitalny lekarz.Polecam wszystkim.Bylem przez niego operowany.

Wyjątkowo bezczelny. Na umówioną wcześniej wizytę przyszedłem 15 min. przed czasem i cały czas do momentu wejścia do gabinetu siedziałem przed nim. Przede mną przybyła pacjentka - jak się póżniej okazało - która miała wyznaczoną wizytę 15 min. po mnie i razem przez 20 min. czekaliśmy ale to tę pacjentkę poprosiła do gabinetu pielęgniarka jako pierwszą pomimo że w tym czasie siedziałem na krześle obok. Dość, że wszedłem do gabinetu z 20 min. opóżnieniem i to ja mógłbym mieć pretensje do lekarza, że nie przyjął mnie o godz. którą sam wyznaczył lek. Migniewicz spytał mnie o nazwisko a następnie oznajmił " Pańskie 15 min. minęło "
Powiedziałem ," Nie rozumie" . Lek. Migniewicz, w bezczelny sposób stwierdził, że się spóżniłem - chociaż jak wspomniałem
siedziałem ponad 35 min. pod jego gabinetem. Zdecydowanie powtórzył " Pańskie 15 min. minęło i pana nie przyjmę ! "
Powiedziałem " Pan doktor chyba żartuje " Odpowiedział " Nie żartuje, nie przyjme " Może czekał, że będe go błagał o przyjęcie ale natychmiast opuściłem gabinet. Kto może niech omija szerokim łukiem tego specjaliste z zakresu chirurgii Chciałbym jeszcze dodać,że to była moja druga wizyta u tego lekarza. Pierwsza trwała niecałe 3 min., wyznaczył mi termin zabiegu, właśnie w dniu dzisiejszym. Nie wiem czy aby wyznaczyć termin zabiegu trzeba aż zgłosić się na wizytę ?
O powyższym powiadomiłem właściciela Aldemedu w Zielonej Górze, który zatrudnia tego lekarza oraz Fundusz Zdrowia.