dr Edwin Radecki

Chirurg ogólny, Urolog

2,4
2,6

Polecam, problem został szybko zdiagnozowany. Następnie doktor nakreślił plan, zgodnie z którym należy postępować, aby rozwikłać dolegliwość. Profesjonalne podejście i uprzejmość.

Poszłam z wielkim stresem ,tymbardziej czytając opinie. Jest osobą bardzo wrażliwą. Pan doktor wysłuchał, przebadał ,dokładnie wypytał. To co możemy zrobimy na NFZ. Bardzo dokładny, słuchający. Profesjonalny. Odpowiedział na każde pytanie. Także Ja serdecznie polecam.

Poszłam z wielkim stresem ,tymbardziej czytając opinie.
Jest osobą bardzo wrażliwą.
Pan doktor wysłuchał, przebadał ,dokładnie wypytał.
To co możemy zrobimy na NFZ.
Bardzo dokładny, słuchający.
Profesjonalny.
Odpowiedział na każde pytanie.
Także Ja serdecznie polecam.

Edwin Radecki to idiota nie leczy zlecił mi dylatacje cewki która nie pomogla a obiecywał że to pomoże ze tylko to muszę zrobić ze nie ma innego wyjścia tym czasem mam zaleganie moczu w nerkach. Uciekajcie od niego!

potwierdzam w 100% poprzednią opine i oczywiście odradzam zna sie tylko na braniu kasy nic nie pomugł tylko rekę wyciągną po kase

potwierdzam w 100% poprzednią opine

Odradzam wizyty u tego lekarza. Poświęcił mi dosłownie kilka minut! Zupełnie mi nie pomógł i nie wykazał zainteresowania dalszymi badaniami. Pieniądze oczywiście skasował. Nie zdażyło mi się jeszcze zmarnować tyle kasy w tak głupi sposób, radzę omijać!

Odradzam wizyty u tego lekarza. Poświęcił mi dosłownie kilka minut! Zupełnie mi nie pomógł i nie wykazał zainteresowania dalszymi badaniami. Pieniądze oczywiście skasował. Nie zdażyło mi się jeszcze zmarnować tyle kasy w tak głupi sposób, radzę omijać!