Edyta Dzierżak-Postek

Położna

Z Panią Edytką rodziłam 06/02/2012 r. Kobieta ANIOŁ. Wzorowe podejście do pacjentki. Bardzo profesjonalna i ciepła osoba. Urodziłam bardzo szybko, bo w 20 min. Dziecko zdrowe (56/3660). A ja bez żadnych szkód. Nie wyobrażam sobie kolejnego porodu bez Pani Edytki. Dzięki Pani Edycie poród okazał się przyjemnością :) Pozdrawiam

Wspaniała położna, poród z nią jest o wiele łatwiejszy..i bezpieczny!!

Wspaniała położna, poród z nią jest o wiele łatwiejszy..i bezpieczny!!

pani Edytka jest cudowną położną z powołanie rodziłam z nią 29.01.2011 i jeśli będe jeszcze w ciąży to nie wyobrażam sobie rodzić z kimś innym nisz ona

świetna położna, człowiek wielkiego serca, polecam!!!!!!!!!!!!!!

świetna położna, człowiek wielkiego serca, polecam!!!!!!!!!!!!!!

Kompetentna, cierpliwa, ciepła - położna z powołania :)

Kompetentna, cierpliwa, ciepła - położna z powołania :)

Moja córeczka ma już 6 lat i dzięki Pani Edycie urodziła się naturalnie w pół godziny pomimo 4kg i 60 cm oraz operacyjnej wady serca. Jeszcze raz dziękujemy

Wspaniała położna. Rodzenie z nią było najpiękniejsza przygoda życia! Wspaniałe wspomnienie!

Polecam wszystkim. Dwa lata temu pomagała mi urodzić drugiego synka. pierwsze dziecko urodziłam przez cięcie, więc po dwóch latach poród naturalny był dla mnie wyzwaniem. Pani Edyta to nie tylko wspaniały fachowiec, Jej pomoc w moim przypadku wymagała od Niej dużego wysiłku fizycznego. Dzięki Niej poród był naturalny, co jest dla mnie ważne, bo uważam, że to lepiej dla mamy i dla dziecka.

Właśnie taka powinna być położna - Profesjonalna, miła, zdecydowana, czujna, empatyczna. Byliśmy w bardzo dobrych rękach.

Dwa lata temu rodziłam z Panią Edytą córkę. Była położną z dyżuru, poródm wspominam cudownie.Za trzy miesiące rodzę drugą córcię i tylko z Edytą (tym razem umówiłam się prywatnie). Polecam wszystkim.