lekarz Elie Kazzi

Lekarz godny zaufania, naprawdę pełen profesjonalizm. Dzięki Niemu jestem teraz w pełni zdrowa i po kilki kąplikacjach kobiecych spodziewamy się dzidziusia, ciążę oczywiście prowadzimy u Niego. To wielkie słowa ale zawdzięczam Mu życie. Nie prawdą jest, że liczy sie tylko kasa, przyjął nas bez płacenia, a czasu poświęca tyle ile trzeba, nieraz potrafi trzymać pacjentke 30-40 min, wszystko powie, wszystko wytłumaczy. Lekarz z prawdziwego zdarzenia i powołania. Polecam Bardzo serdecznie!!!

Najlepszy ginekolog-położnik jakiego znam. Ma podejście do pacjentek, potrafi podnieść na duchu,jest delikatny podczas wykonywania badań.Pomocny w każdym czasie o każdej porze. Nie prawda ,że pieniądze są najważniejsze bo kilka razy przyjął mnie za darmo. Gorąco polecam!

Myślę,że to bardzo dobry lekarz.Przyjeżdżam do niego aż z Wrocławia.Jest godny zaufania i poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba.Prowadził całą moją ciąże.

Lekarz z którego zrezygnowaliśmy z żona w siódmym miesiącu ciąży. Dla niego liczy się kasa, traktuje pacjentki taśmowo (max. 15 min na osobę). A jego praca w szpitalu ZOZ w Lubinie pozostawię bez komentarza.

rewelacyjny lekarz z fachem w ręku -ciąża moja była zagrożona szanse były małe dziecko nie oddychało a ja traciłam siły i pomału odchodziłam na tamtą stronę.Gwałtowna reakcja lekarza przywróciła życie dziecku i matce .Uważam że to jest szczyt odwagi poświecenia i genialności człowieka który w jednej chwili ratuje dwa życia ukazując wszystkim że pieniądze to nie wszystko że w życiu też ważny jest życie człowieka którego nie można kupić za pieniądze.

Bardzo miły człowiek na odpowiednim stanowisku

Bardzo miły człowiek na odpowiednim stanowisku

POLECAM BARDZO GORĄCO TEGO LEKARZA NAJLEPSZY CZŁOWIEK NA ŚWIECIE W KAŻDEJ GODZINI POMOŻE !!!!! POLECAM DLA WSZYSTKICH PRZYSZŁYCH MAM ŚWIETNY LEKARZ !!!! WSPANIAŁY CZLOWIEK!!!!

POLECAM DLA WSZYSTKICH PRZYSZŁYCH MAM ŚWIETNY LEKARZ !!!!
WSPANIAŁY CZLOWIEK!!!!

Szczerze polecam!!! Pan doktor prowdził obie moje ciąże, i w każdym przypadku poród przebiegał z powikłaniami. Dzieci urodziły się zdrowe, beż żadnych ubytków na zdrowiu, a wszystko dzięki kompetencji i doświadczeniu dr. Ellie Kazziego i trafnie podjętym decyzjom. Dziękuję !

Bardzo dobry lekarz, mający indyidualne podejście do każdej kobiety i problemu, polecam z całego serca!!!!!!!!

wpisał mi złą date do ściągania szwów przez co mi się wrosly i musiałam cierpieć, gorzj jak na porodzie, zaraz dr Nowacki dał mi ketonal w zastrzyku i ulżyło