lekarz Elwira Świtała

JESTEM NIE MIŁE ZASKOCZONA PODEJSCIEM DO PACJĘTA . MIAŁAM WRAŻENIE ŻE TA PANI ROBI MI ŁASKĘ TON GŁOSU I ODPRYSKIWE ODPOWIEDZI ŚWIADCZĄ O NISKIEJ KULTURZE OSOBISTEJ TEJ PANI . BĄCZAC COŚ POD NOSEM PISAŁA SWOJE PAPIERKI NIE TLUMACZĄĆ CO MI DOLEGA I CZYM BĘDĘ LECZONA . JAK ZAPYTAŁAM CZY MAM ZAPALENIE KRTANI ODPYSKOWAŁA - ŻE JAK ONA MA WIDZIEĆ KRTAŃ - CO TA KOBIETA ROBI NA TYM STANOWISKU . JA MÓWIE O OBJAWACH ONA PYTA A SKAD PANI WIE ŻE TO ... NIE WIEM TO TY JETES LEKARZEM , WIEĆ PO ZŁOSCI WSZYSTKIE LEKI DOSTALAM 100% , OSTRZEGAM PRZESTRZEGAM TA KOBIETA MA PROBLEM I NA LEKARZ SIE NIE NADAJĘ ODRADZAM

Lekarka jak najbardziej spełniła moje oczekiwania, poświęca bardzo dużo czasu dla pacjenta, tłumaczy chorobę, robi wszystkie dodatkowe badania aby wykluczyć również współistniejące choroby.JEDYNY TAK DOKŁADNY LEKARZ I KOMPETENTNY W OPOLU. NIKOGO INNEGO BYM NIE POLECIŁA.