lekarz Elżbieta Archacka

Od wielu lat jestem pancjentem dr. Archackiej i nie zamienię na nikogo innego.

Od wielu lat jestem pancjentem dr. Archackiej i nie zamienię na nikogo innego.

Zawiodłam się kontaktem z panią doktor. Przyszłam na kontrolne badanie z zamiarem dobrania nowych okularów a nie operacji i odnoszę wrażenie, że kiedy pani dr dowiedziała się, że nie mam zamiaru się operować podeszła do mnie z mniejszym zaangażowaniem i uprzejmością. Przyznać trzeba, że diagnozuje na kilka różnych sposobów. Niestety zrealizowane na podstawie wydanej przez panią dr okulary nie nadają się do noszenia - to efekt tego że pani dr stwierdziła u mnie astygmantyzm i na tej podstawie wypisała nowe szkła. Jak widać - nie działają. Dodatkowo wypisana recepta była nie pełna - zapomniano o wpisaniu odległości źrenic. Ja nie polecam.

Ja byłam skomplikowanym przypadkiem dla pani doktor, ale wszystko się udało. Na szczęście dla mnie i za to jestem niezmiernie wdzięczna. Rzadko kiedy można spotkać lekarza, który tak angażuje się żeby pomóc pacjentowi.

Wyjątkowa okulistka, konkretna, uprzejma, pacjenta traktuje poważnie. Moim zdaniem godna polecenia.

Ze swej strony mogę dodać, że pani doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem w swoim fachu. Wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Jak dla mnie super okulista, a przy okazji bardzo miła.

Doskonała specjalistka z życzliwym podejściem do pacjenta.

Doskonała specjalistka z życzliwym podejściem do pacjenta.

Miałam zabieg laserowy usunięcia wady wzroku. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na panią doktor. Po prostu specjalista w swoim fachu. Zresztą to nie tylko moja opinia...