lekarz Elżbieta Bronisz

Jak dotąd miałam u Pani doktor dwie wizyty w ramach NFZ. Dawno mnie tak dokładnie lekarz nie oglądał. Pani doktor naprawdę zna się na rzeczy. Ogląda płytki z rezonansem i nie potrzebuje opisu jak większość lekarzy. Zleca potrzebne badania. Jest bardzo wnikliwa i dokładna. Jestem naprawdę pod wrażeniem i będę ją każdemu polecać. Dziękuję.

Bardzo dokladna sympatyczna z ogromna wiedza. Nigdy nie mialam u innych neurologow takiego badania jak u dr Bronisz! Potrafi odpoiedziec na kazde pytanie z usmiechem i ogromna cierpliwoscia do pacjeta. Duzzze 6

Przesympatyczna, zawsze uśmiechnięta i z jakże wspaniałym podejściem do pacjenta. Miałam przyjemność poznać Panią doktor przebywając w szpitalu i to Ona opiekowała się mną na oddziale. W moim życiu przewinęło się wielu lekarzy ale takich jak Pani dr. Bronisz mogę policzyć na palcach jednej ręki. Jest to świetny lekarz z ogromną wiedzą. Na wszystkie moje pytania, nawet te najgłupsze odpowiadała wyczerpująco i z cierpliwością. Jak najbardziej polecam!!

pani doktor jest wspaniała.uprzejma,sympatyczna,cierpliwa,wspaniale tłumaczy zawiłości medyczne,nie uważa że wszystko wie najlepiej.mam nadzieję że długo będzie przyjmować w naszej przychodni...