lekarz Elzbieta Drewienkiewicz-Suliga

Laryngolog

Pani Doktor jest bardzo dobrą specjalistką i do tego obdarzoną poczuciem humoru. Jest osobą ciepłą i troskliwą i delikatnie bada (mam porównanie z wieloma laryngologami z Krakowa). Do Pani Doktor zgłosiłam się z prośbą o usunięcie podejrzanej torbieli w zatoce, po tygodniu od konsultacji miałam już zabieg. Obecnie jestem już tydzień po usunięciu - cena zabiegu bowiem okazała się na miarę moich oszczędności - w Krakowie niestety nie byłoby mnie stać na taki zabieg, a okres oczekiwania na NFZ to aż 2 lata... Szczerze polecam zarówno wizytę, jak i zabiegi u tej specjalistki!
Tak na marginesie, obsługa w CM Suliga jest the best - lepiej niż w 5* hotelu :)

Wielkie uznanie dla P. dr Elżbiety,za wielkie serce,troske i życzliwość,oraz dobrą diagnoze. Po wizytach u 4 laryngologów jako jedyna potrafiła mi pomóc ,przy ostrym zapaleniu zatok. Naprawde gorąco polecam siostra Wirginia i Magda

dr Elżbieta Suliga wykonywała zabieg usunięcia trzeciego migdałka u mojego dziecka - bardzo opiekuncza

Gdyby wywieszone dyplomy obecności na różnych zagranicznych seminariach mogły leczyć to pewnie byłby to najlepszy gabinet. Tak czy inacej jeżeli chcesz mieć problem to skorzystaj.

niedługie terminy oczekiwania na wizytę, fachowość pielęgniarek zabiegowych i rejestratorek. polecam i bardzo dziękuje!!!

Pani doktor bardzo indywidualnie traktuje każdego pacjenta, poświęca mu wiele czasu i rozwiewa wszelkie niejasności. Trafnie stawia diagnozę a jej terapia daje dobre rezultaty. Polecam

Nie polecam. Klient jest mało ważny na Twoje miejsce jest 20 innych więc jak Ci cos nie pasuje to żegnamy.

Nie polecam.