lekarz Elżbieta Dyba-Kachnikiewicz

Internista, Reumatolog

Lekarz zainteresowany pacjentem, kulturalny, profesjonalny. Przyjmuje we Wrocławiu w Medixie . Pani doktor przeanalizowała wyniki badań, omówiła możliwości ewentualnego dalszego leczenia. Po wizycie jestem pełna nadziei.

Znakomity lekarz. Potrafi znaleźć rozwiązanie i przyczynę dolegliwości . Zapisuje niedrogie leki. I co najważniejsze że one pomagają. Poświęca czas bez ograniczenia.

Super specjalista, empatyczna, prawdziwy fachowiec. Polecam z całego serca dr Elżbietę. Trafiłam w końcu na swojego lekarza.

Profesjonalne podejście do pacjenta, pani doktor dokładnie przyjrzala się moim wynikom badań, oraz dotychczasowemu leczeniu .Wizyta odbyła się o czasie i przebiegała w miłej atmosferze. Polecam :)

Znakomity lekarz. Bardzo otwarty, przyjazny i konkretny. Dokładnie wytłumaczyła przyczyny bólu stawów, porannych przykurczy, ogólnie złego samopoczucia. Cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania. Na podstawie badań zaleciła sterydy. Mam się skontaktować za kilka dni czy zaczynają działać. Jestem pełna nadziei.

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Mój problem z bólami stawów biodrowych został zdiagnozowany a wątpliwości jakie miałam - wyjaśnione. Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza.

Witam. Byłam u Pani dr miesiąc temu . Zostałam przebadana dokładnie i bez pośpiechu. Pani Doktor po badaniu i przejrzeniu dokumentacji udzieliła mi wyczerpujących informacji na temat stanu zdrowia.Uzyskałam wskazówki co dalej oraz leki które zaczynają pomagać. Pozdrawiam p. dr

Super lekarz reumatolog, rzeczowe podejście do pacjenta, fachowo wyjaśnia problem i o co chodzi.....służy pomocą!!!!!!. Konkretne zalecenia i wskazówki.....Dziękuję!!!!!!!

Zainteresowanie pacjentem, bardzo szeroki wywiad, odpowiedziała na dużo moich pytań, wątpliwości. Nie doświadczyłem tego u innych lekarzy. Bardzo pozytywnie oceniam wizytę i doktor Dybę-Kachnikiewicz

Bardzo rzeczowy i kompetentny reumatolog. Dr Dyba-Kachnikiewicz szczegółowo wyjaśniła mi przyczyny moich dolegliwości bólowych, nakreśliła dalsze postępowanie dotyczące leczenia. Jestem pod dużym wrażeniem połączenia umiejętności, zaangażowania i wyczuwalnej chęci pomocy cierpiącemu. Ja byłam już na drugiej wizycie w Centrum Medix i polecam tego lekarza serdecznie !!!!