dr Elżbieta Figas-Kubica

Ortodonta

1,5
1,5

Nie polece jej nikomu! Zdjęcie aparatu jest odciągane już kolejny miesiac. Leczenie mialo trwać 2 lata, trwa juz 3. Z każdą kolejna wizyta nie widać efektów.

Wizyty u tej pani to kompletna pomyłka. Już na samym początku były symptomy braku zaangażowania i kompetencji - na pierwszej wizycie założono mi zupełnie inny aparat (życzyłam sobie estetyczny). Jakież bylo moje zdziwienie, kiedy po założeniu zamków podano mi lustro, a tam zwykły metalowy aparat. Leczenie polegające na wyrównaniu zębów w żuchwie miało trwać góra 1.5 roku. Niestety przez opieszałość tej pani męczę się z nią już 3 rok!!! Obecnie z uwagi na reklamację chodzę cyklicznie na wizyty bezpłatne, efektu zero a czas leci. Nie wspomnę już o tym, że przy każdej wizycie obsługuje mnie asystentka, na wejście do gabinetu (mimo wyznaczonej godziny) czeka się średnio 15-30 minut. Czasem ortodontka wychodzi i zapomina o pacjentach. Ogółem traktowanie jak w zwykłej państwowej przychodni, a przypominam są to wizyty prywatne!!!!! NIE POLECAM