dr Elżbieta Krasińska-Strojek

Neurolog

2,9

Jesteśmy pełni szacunku dla Pani Doktor która przez wiele lat opiekowała się naszą Mamą.Dziękujemy za cierpliwośc, zrozumienie i oddanie . Oby więcej było takich Lekarzy.

Bardzo profesjonalne podejscie do wykonywanej pracy. Pełne zrozumienie ,olbrzymia wyrozumialosc i olbrzymia ciepliwosc .Sumienne i indywidualne podejscie do każdego przypadku. Tak od kilku lat odbieram Panią Doktor. Tylko dzięki niej funkcjonuje i czuję się tak dobrze ,że moge normalnie żyć.

Leczę się u Pani Doktor od wielu, wielu lat i nie zamieniałabym jej na zadnego innego lekarza za żadne skarby tego świata. Wspaniała ,madra , wyrozumiała z kompleksowym i profesjonalnym podejściem do pacjenta co jest dla mnie ważne bo ja niestety należe do tych bardziej marudnych i dociekliwych. Czy to w gabinecie prywatnym czy w przychodni nie ma róznicy jak traktuje kazdego pacjenta, zawsze bardzo profesjonalnie.

nie polecam pani doktor. Jest kompetentna ale jej uprzejmosc w stosunku do pacjenta zalezy od humoru w tym dniu.za wizyte astronomiczna 150 nie spelnila moich oczekiwan.wychodzac z gabinetu czulem ze tu nie wroce i tak tez sie stalo.po kilku dniach ciagle chory wybralem innego,ktorego obdarzylem zaufaniem i zdrowieje duzo taniej.moze to pech,a moze...szczescie.

Nie polecam ,uraz mi pozostał jak leczyła moją koleżanke . W wieku 50 lat zmarła w wyniku leczenia i działań tej pani.Nie robiąc badań ,robiła masaże które doprowadziły do szybszego zgonu.Masowała przepukline-śmieszne..Dziewczyna zmarła po miesiącu na raka kręgosłupa.

Pani doktor,ktora budzi we mnie mieszane uczucia.Jej pacjentem jest moj Tata,ktory bardzo ja chwali i mimo,ze chcialem,by sprobowal u innego lekarza,nie daje sie namowic.Pani doktor jest z pewnoscia metodyczna,robi wrazenie osoby dobrze pukladanej.W pierwszym momencie odnioslem wrazenie,ze jest nieuprzejma-na szczescie sie mylilem.Ceny wizyt prywatnych niestety sa astronomiczne.Do tego nikt nie zwraca nawet czesci poniesionych kosztow.A pani doktor nie chce przyjmowac tylko w szpitalu.Przeplata wizyty szpitalne prywatnymi.Zastanawiam sie skad ludzie maja brac pieniadze na leczenie.Wizyta to dopiero przygrywka.W aptece trzeba zostawic zwykle 150-200 zlotych.Co prawda przpisane przez pania doktor leki pomagaja,nie mniej cena utrzymania sie przy zyciu jest jedna z wiekszych w Europie.Chcialbym wierzyc,ze jest to najlepszy neurolog w naszym miescie i jeden z lepszych w wojewodztwie.Ciekawe czy podzielaja Panstwo te opinie,bowiem po jednej wizycie trudno wystawic rzetelna ocene

Niestety nie mogę podzielić zdania poprzedników. Pani dr była w stosunku do bliskiej mi osoby bardzo niemiła w szpitalu, na izbie przyjęć złościła się, że w ogóle się zgłosiliśmy do szpitala. Zbagatelizowała chorobę i usłyszeliśmy dużo przykrych słów. Nie polecam tego lekarza.

Bardzo dobra lekarka.Widac ,że lubi swoja prace i pacjentów. Bardzo pomogła mnie i mojej rodzinie.Na tle innych neurologów w Starachowicach wypada najlepiej

Staranna,uprzejma, bezwzględnie fachowa. Ma czas dla pacjentów i spokojnie mozna z nim porozmawiać o swoich problemach. Bardzo dobra lokalizacja w centrum miasta. Gabinet na parterze i można wózkiem do niego wjechać z parkingu tuż przed gabinetem. Myślę, ze to wazna informacja dla innych pacjentów, Rezultaty leczenia bez porównania z innymi neurologami w miescie. nie zgadzam się (0) zgadzam się (0)

nie zgadzam się (0) zgadzam się (0)

Świetna, kompetentna lekarka.Dobrze dobrała leki.Bardzo miła. Chodziłam do wielu neurologów. Ona pierwsza zaczęła we właściwy sposób leczyć moją chorobę. Bardzo polecam.