lekarz Elżbieta Kraśnikow

Neurolog dziecięcy

Jestem bardzo zadowolona z pani doktor.Moj synek urodził sie z przykurczem miesniowo -oboj-mostkowym tzw krecz szyjnym,asymetrią i wzmożonym napieciem ciała.Zaden lekarz nie zauwazył objawów ww,dopiero pani doktor Krasnikow postawiła trafna diagnoze skierowała synka na badania i rehabilitacje.NA ta chwile mineło juz 3 mesiace a MOJ SYNEK JEST ZDROWY SPRAWNY i przyznam ze wspaniale prowadzony przez pania doktor.Musze wspomniec rowniez ze w duzej mierze zawdzieczam poprawe dzieki rehabilitantce pani Magdzie Żołtanskiej.Wchwili obecnej moj synek jest zdrowy wrecz bym powiedziała ze w rozwoju wyprzedza dzieci od niego starsze.

Przypadkiem trafiliśmy na tą panią doktor z z córką, kiedy przyjmowała w zastępstwie za dr Kochanowską. Córka ma przepuklinę oponowo-rdzeniową, wodoglowie i padaczkę. Od razu na wstępie zapytała po co tak często przychodzimy, skoro pół roku temu ostatnio odwiedziliśmy neurologa. Na pytanie o kontrolne EEG stwietdziła, że nie ma sensu, bo nasza córka "jest uszkodzona i zawsze coś wyjdzie". Kiedy zadawała pytania kazała odpowiadać tylko tak i nie, a na próby innych odpowiedzi upominała nas, że nie tak mamy odpowiadać. Odesłała nas z receptą na lek przeciwpadaczkowy u nie kazała wracać szybciej niż za rok.

Dokturka ma prawie trzydzieści lat doświadczenia więc zna się na rzeczy. Mojemu dziecku pomogła :D. Mariusz Arecik {Szczecin}

Nie zgodzę się z moją poprzedniczką. Leczę moje dziecko od paru dobrych lat u Pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Nigdy NIE korzystałam z porad prywatnych. A słysząc rozmowy w poczekalni inni pacjęci są również z doktor zadowoleni. Dlatego wystawiam dobrą opinie.

bylam u pani dr z synkiem , jedno moge powiedziec , ze za pieniądze to może leczy ale bez nich kiepsko

Znakomity specjalista, z dużym doświadczeniem. Pani doktor jest miła, uprzejma, indywidualnie podchodzi do pacjętów i poświęca im tyle czasu ile wymaga tego dana sytuacja. Jestem jej pacjętką już od wielu lat i jestem bardzo zadowolona:)