lekarz Elżbieta Matusz

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

potwierdzam negatywne opinie o pani dr. dodam ze ma gdzieś opinie rodziców. dziecko żle reagowało na leki które przepisywała. bardzo zle wspominam leczenie dziecka u tej pani teraz lecze dziecko u pani dr w kolobrzegu ktora jest niedosc ze o polowe tansza to jeszcze mila i kompetentna.

Nie wiem skąd negatywne opinie, dzisiaj byłem na oddziale z dzieckiem. Pani bardzo miła i uprzejma, zbadała, przepisała leki i wszystko wyjaśniła. Co do diagnozy i leków przepisanych się nie wypowiadam bo się nie znam ale ogólnie b. dobre wrażenie.

Nieuprzejma i bardzo arogancka. Zgrywa miłą, ale gdy coś jej się nie spodoba to naglę następuje całkowita zmiana w jej zachowaniu. Poza tym zachowuje się nieodpowiedzialnie i faszeruje pacjentów nadmiarem leków. Zdecydowanie nie polecam.

Witam niestety musze potwierdzic wiekszosc negatywnych opini pani doktor jest strasznie nie upszejma jak na pediatre a troche kultury nie zaszkodzi......powinna to wiedziec wkoncu jakby nie patrzec jest lekarzem ODRADZAM!!!!

Nie polecam. Kobieta wredna i niestabilna psychicznie. Prywatnie prawie w tyłek wejdzie, a na NFZ zbeszta z błotem pokazując przy tym jak bardzo jest niewychowana. Przepisuje małym dzieciom stos niepotrzebnej chemii (dosłownie pakuje jak w kaczkę) budując w rodzicach złudne poczucie bezpieczeństwa.

Nie polecam tej pani tzw. doktor. Jest bardzo nieuprzejma i arogancko odpowiada na zadane pytania dotyczące choroby dziecka. Traktuje rodziców nieuprzejmie nawet na wizycie prywatnej i nie jest to tylko moja opinia. Stanowczo odradzam wizytę u niej tym bardziej, że byłem na wizycie parę razy z dziećmi i nic nie pomogła !

Nie polecam-chamska,przepisuje leki(silne) na rok("zobaczymy czy pomoże") nie znając przyczyny choroby i na jakieś pytania z tzw gębą-traktuje rodziców jak idiotów i zło.

Kompetentna, uprzejma pani doktor. Świetnie zna się na swoim fachu. Chodzę do niej od kilku lat i złego słowa nie można powiedzieć. Miła zarówno w gabinecie prywatnym jak i NFZ.

Miła zarówno w gabinecie prywatnym jak i NFZ.

Stanowczo nie polecam. Nie można zadac żadnego pytania które nas nurtuje bo zaraz wyleci do nas z "buzią" . Zostałam przez p. dr. dwa razy źle potraktowana. Nie polecam !!!

byłam u pani doktor na prywatnej wizycie, za którą zapłaciłam a ona nawet dziecka nie obejrzała, jest strasznie nie miła, ma swoje głupie mądrości. A w szpitalu to już w ogóle jest masakra, przyjmuje ludzi poza kolejnością bo swoich znajomych wciska