lekarz Elżbieta Miłecka

Kobieta wyjątkowo przykra w obejściu; nie polecam osobom wymagającym czegoś więcej niż tylko fuszerki. Samo bycie lekarzem nie świadczy o niczym; pani Miłeckiej brakuje obycia, empatii, osobistej kultury, wyczucia i delikatności. Jako student stomatologii mam do czynienia z super wykładowcami, lekarzami na wysokim poziomie i sam zamierzam w przyszłości odnosić się z szacunkiem do pacjentów. Ja i moja dziewczyna zostaliśmy skutecznie zniechęceni do szpitala Praskiego, odkąd mieliśmy wątpliwą przyjemność trafić na ginekolog Miłecką i choć było to wiele miesięcy temu, wciąż pamiętamy o tej niemiłej osobie.

Zawiodłam się na tej lekarce. Prywatnie dość miła, ale w warunkach państwowych pozwala sobie na niewybredne komentarze i oceny dotyczące pacjentki i jej Rodziny; wciąż miała coś do zarzucenia, gdy zgłaszaliśmy wątpliwości dotyczące nowo narodzonego Dzieciątka i mojego stanu po porodzie. Naprawdę staraliśmy się nie męczyć lekarki, po prostu czasem zdarzyło nam się zadać jej pytanie, kiedy akurat pełniła dyżur za państwowe przecież pieniądze... Zdarzało mi się kontaktować z lekarką (uznającą, że osobista fatyga nie ma sensu) za pośrednictwem położnej, która przekazywała jej moje wątpliwości przez telefon (sic!), a przecież pani Miłecka była wówczas w pracy, w gabinecie za ścianą. Lekarka ma fatalną manierę - bywa, że zwraca się znienacka do pacjentki per "ty". Kiedyś, w mojej obecności, zarzuciła histerię i brak równowagi psychicznej kobiecie, która właśnie roniła ciążę. Najwyraźniej pani doktor nie wie, że to duże nadużycie i podstawa do zarzucenia naruszenia dóbr osobistych! O usg nie ma pojęcia kompletnie, w dodatku miewa problemy z matematyką i właściwym wyliczeniem dawki leku... Przykro, gdy lekarz uśmiecha się i jest cierpliwy tylko za prywatne pieniądze, by potem, w warunkach NFZ-owskich nie rozpoznawać własnej pacjentki i zmieniać się w interesownego, aroganckiego potwora.

Byłam po raz pierwszy z polecenia jesteb ardzo zadowolona z wizyty.

Byłam po raz pierwszy z polecenia jesteb ardzo zadowolona z wizyty.

Nigdy nie spotkałam lepszego lekarza!! Delikatna do maksimum, miła i bardzo sympatyczna. Polecam z całego serca!!

prywatnie dobry lekarz a panstwowo bardzo kiepsko podchodzi do pacjetki i nie potrafi prowadzic ciazy

Rewelacyjna kobieta! Wspaniały lekarz. Szczerze polecam.

Rewelacyjna kobieta! Wspaniały lekarz. Szczerze polecam.

Najlepszy ginekolog jakiego spotkałam na swojej drodze. Polecam Panią Miłecką wszystkim moim koleżankom, jak dotąd nie spotkałam się z negatywną opinią na jej temat. Profesjonalista w każdym calu. Sympatyczna, kompetentna i przede wszystkim delikatna.

Tej Pani Doktor życzę zawsze dużo zdrowia, żeby mogła jeszcze długo nam pomagać! Pani Doktor odrodziła moją wiarę w ginekologów...Jest bardzo delikatna, taktowna, słucha i pomaga.

Lekarz z zamiłowania. Przesympatyczna,zawsze "pod telefonem",a jeśli nie może odebrac to oddzwania sama! Na pewno nie jest osobą dla której liczą się głównie pieniądze. Prowadziła moją ciążę i jestem z niej bardzo zadowolona. Z pełną odpowiedzialnością polecam dr.Elżbietę.

Swietna lekarz. Polecam ja wszystkim moim znajomym.

Swietna lekarz. Polecam ja wszystkim moim znajomym.