dr n. med. Elżbieta Mizgała-Izworska

Lekarz rodzinny

Wielu już lekarzy widziałam ale Pani dr Mizgała błyszczy najjaśniejszym blaskiem. Jest niesamowitym lekarzem, nikomu nie odmówi pomocy, szczera, uczynna, wysłucha, wytłumaczy, wspiera. Szkoda że to tylko jesten taki lekarz. Najszczersze podziękowania i pozdrowienia dla Pani dr Elżbiety Mizgały :)))

Bardzo dobry lekarz rodzinny, jest kompetentna, uprzejma, godna zaufania. Moje dzieci ją uwielbiają, zawsze cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości, zawsze znajdzie czas dla pacjenta, konsultuje nawet po godzinach pracy. To prawdziwy lekarz z powołania i życzę sobie i wszystkim więcej takich ludzi. Jest nadzieją dla ludzi, którzy zwątpili w służbę zdrowia. Rodzina Kubackich

Jest nadzieją dla ludzi, którzy zwątpili w służbę zdrowia.
Rodzina Kubackich

Najlepszy lekarz pod słońcem! Konsultacje telefoniczne nawet po godzinach pracy przychodni! Nigdy Nam nie odmówiła pomocy a Nasz Pawełek uwielbia swoją panią doktor. Gorąco polecam! Rodz.Kmita

Z pełna odpowiedzialnością polecam panią doktor. Jest kompetentnym lekarzem od kilku lat zajmuje się mną i mężem i naszymi dziećmi. Dzieciaki uwielbiają ją zawsze idą do niej bardzo chętnie bez żadnego strachu (jak w przypadku innych lekarzy)Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Z czystym sumieniem mogę polecić panią doktor Elżbietę Mizgała. pozdrawiamy serdecznie rodz. Zasucha.

Bardzo kompetentny lekarz.Polecam wszystkim.Oddana dzieciom.

Bardzo kompetentny lekarz.Polecam wszystkim.Oddana dzieciom.

Życzyłabym wszystkim Rodzicom dla swoich dzieci takiego lekarza jak Nasza Pani Doktor-kompetentna,uprzeja i zawsze uśmiechnięta.

Fantastyczna lekarka, kompetentna, uprzejma. Ma świetne podejście do dzieciaków, z uwagą analizuje wszystkie syngały, odpowiada cierpliwie na pytania rodziców. Moja córeczka zawsze na jej widok się uśmiecha ;) Szczerze polecam!

Zdecydowanie polecam-chodziłam z moim synkiem do różnych specjalistów lecz dopiero Pani Doktor postawiła prawidłową diagnozę.Ma niesamowite podejście do małych pacjentów-zamiast lęku wywołuje uśmiech na ich twarzach.Godna zaufania.

Żyję już na tym świecie 59 lat, ale jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak dobrą lekarką jak jest pani doktor Mizgała, lekarz z powołania, nie odprawia nikogo ze skierowaniem, tylko pomaga pacjentowi od początku do końca, pomimo "chorej" służby zdrowia, pomaga choremu z całego serca, dziękuję i polecam oraz życzę każdemu pacjentowi takiego lekarza

Wspaniała lekarka, kompetentna, ze świetnym podejściem do dzieci, nigdy nie bagatelizuje objawów. Polecam serdecznie. Ta pani jest prawdziwym przykładem dobrego lekarza.