lekarz Elżbieta Powroznik-Koralewska

Psychiatra

Przyjemna, miła, z dużą wiedzą którą chętnie się dzieli. Dobrze diagnozę, ustawia leki. Przejęta sposobem leczenia i samopoczuciem pacjenta

Pani doktor jest najlepszym lekarzem jakiego udało mi się w moim życiu spotkać. Poświęca pacjentowi dużo czasu i uwagi. Od roku leczę się u Pani doktor i uważam, iż bardzo mi pomogła. Potrafi pacjenta zmotywować i bardzo się cieszy sukcesami pacjenta. Uważam, że opinie negatywne są niesprawiedliwe. Znam osobiście parę osób, które leczą się u Pani doktor i każdy wyraża się pozytywnie. Dla mnie jest najważniejsze to, że potrafi i chce pomóc pacjentowi. Osobiście bardzo Jej za to dziękuję.

Takich mi historii naopowiadali,że ja nie pójdę:(

Takich mi historii naopowiadali,że ja nie pójdę:(

B. dobry lekarz. Osoba nad wyraz życzliwa, bezpretensjonalna, wzbudzająca zaufanie od pierwszej wizyty. Leczę się u Pani doktor od dłuższego czasu, zarówno na oddziale przez Nią prowadzonym, jak i prywatnie, i jestem bardzo zadowolony z wyników terapii (ustabilizowanie nastroju, brak nawrotów, wprowadzenie leków najnowszej generacji). Nie mam żadnych zastrzeżeń co do kompetencji tego lekarza.

Niestety nie mogę pogodzić się z niesprawiedliwą opinią przedstawianą na portalu. Pani doktor jest kobietą twarda i wymagającą to prawda, ale jest tez wyrozumiała i wie jak pomóc. Cechuje ja troska o pacjenta. Dzięki niej zrozumiałam na co choruje i jak mam z tym żyć. Wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia.Jej specyficzny sposób bycia, wyrażania się dodaje jej klasy.Jest świetnym psychiatrą i mogę z czystym sumieniem ją polecić. PS. Jak każdy ma prawo do wyrażania własnych opinii-nawet jeśli chodzi o strój pacjenta. I to jej prywatna sprawa jak wygląda-WAŻNE ZE LECZĄC POMAGA!!!!

nieprzyjemna odpychajaca opryskliwa slaby lekarz apodyktyczna

nieprzyjemna odpychajaca opryskliwa slaby lekarz apodyktyczna

jest to bardzo niekompetentny ekarz niechlujny w pracy robi liczne powazne błedy niska kultura osobista do tego pozwala sobie na wpisywanie uwag o wygladzie osoby i swoja opinie a sama nie wyglada na lekarza