lekarz Elżbieta Pudło

1,8
1,6
1,8
1,5

NIE polecam internisty Elżbiety Pudło. Lekarka odmówiła badania, na pytanie z jakiego powodu odpowiedziała „Bo nie. Nie chce tego robić.” i powiedziała, aby umówić się do kogoś innego. Według niej powodem jest brak dokumentacji. Skierowanie posiadam z teleporady z dolegliwością, którą mam 7 lat. Zostałam zakwalifikowana do operacji przez chirurga ze stacjonarnej przychodni, ale według lekarki „wymyśliłam i sama zdiagnozowałam sobie chorobę”. Bez dokumentacji np rezonansu nie wykona opisu. Po to właśnie zostałam skierowana do lekarza, żeby potrzebne badanie wykonał. Rezonans do zmiany w tkance miękkiej? Rownież zaleciła badanie USG ...

NIE polecam internisty Elżbiety Pudło.
Lekarka odmówiła badania, na pytanie z jakiego powodu odpowiedziała „Bo nie. Nie chce tego robić.” i powiedziała, aby umówić się do kogoś innego. Według niej powodem jest brak dokumentacji. Skierowanie posiadam z teleporady z dolegliwością, którą mam 7 lat. Zostałam zakwalifikowana do operacji przez chirurga ze stacjonarnej przychodni, ale według lekarki „wymyśliłam i sama zdiagnozowałam sobie chorobę”. Bez dokumentacji np rezonansu nie wykona opisu. Po to właśnie zostałam skierowana do lekarza, żeby potrzebne badanie wykonał. Rezonans do zmiany w tkance miękkiej? Rownież zaleciła badanie USG u ortopedy. I znów. USG tkanek miękkich u ortopedy? Operacje również wykona chirurg, nie neurochirurg, a temat wciąż kręcił się wokół kości i ortopedów. Tłumaczenia bez skutku, zbywane arogancją. Warto również podkreślić, że na badanie u innego lekarza nawet z prywatnej polisy trzeba czekać ponad miesiąc. Śmiech na sali, a zachowanie godne pożałowania.

Osoba bardzo nieprzejma, nie daje dojść do głosu w przypadku zgłoszone przeze mnie dezinformacji przy rejestracji. Zostałem poinformowany owizycie na u szotnik, a wizyta była na ul Słonecznej. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie spawe opisałem w złożonej skardze w dniu 16.10.2023. NIE POLECAM, ODRADZAM. MAM NADXUEJE ZEIPINIE CZTA ZARZAD CENTERMED I LUXMED. MOJA WIZYTA była z ubezpieczenia w Luxmed.

Bardzo, ale to bardzo nie polecam tej Pani. Nie zostały mi udzielone odpowiedzi na moje pytania, potraktowała mnie zdawkowo. Zauważam dużą niekompetencję. Stanowczo odradzam. Żyjemy w 21 wieku i nie pozwalajmy sobie na takie traktowanie że strony lekarzy.

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEJ PSEUDOLEKARKI!!!!ZERO PODEJSCIA DO DZUECI I INNYCH OSOB,WSPOLCZUJE WSZYSTKIM KTORZY MUSIELI SKORZYSTAĆ Z JEJ USLUG!TA OSOBA TO JEDNA WIELKA PORAŻKA!

Mam bardzo dobre doświadczenie z dr. Pudło . Przyjęła w trybie pilnym w tym bardzo trudnym okresie nasilenia pandemii. Wykonała staranne i dokładne badanie a po stwierdzeniu patologii w jamie brzusznej, sama skontaktowała się z chirurgiem, ( a nie było łatwo ) i zadzwoniła do pacjenta informując gdzie ma się zgłosić. Bardzo profesjonalne i równocześnie jakże ludzkie zachowanie !

W pewnym sensie miałem sporo szczęścia, że do badanie USG w ogóle nie doszło. Sposób, w jaki lekarka traktuje pacjenta, jest nie do zaakceptowania w cywilizowanym kraju! Ogłada lekarki też poniżej jakiegokolwiek poziomu. STANOWCZO ODRADZAM KONTAKT!!!

Byłam na usg piersi u Pani doktor (prywatnie). Badanie trwało bardzo krótko i pani doktor nie zauwazyła żadnych groźnych zmian. Czułam, że całe badanie było niedokładne i zbyt szybkie. Po tygodniu wykonałam dwa kolejne badania usg u dwóch innych lekarzy. Dziś czekam na biopsje guzów, których pani doktor nie widziała. Stanowczo odradzam!!!

U Pani doktor byłam na USG piersi. Atmosfera w gabinecie była przyjazna, badanie szybkie, a jego wynik bardzo dobry. Wyszłam zadowolona, tym bardziej że na badanie nie musiałam długo czekać. Po trzech miesiącach ponownie zlecono mi badanie USG na którym wyszła zmiana i mocno widoczny guz. Poprzednie badanie było najwidoczniej niedokładnie wykonane stąd niska ocena. Gdyby nie czujność ginekologa byłabym przkonana ze z moim zdrowiem jest wszystko w porządku bo wynik badania które wykonała dr Pudło nie wskazywał na jakąkolwiek zmianę w piersi.

U Pani doktor byłam na USG piersi.