Elżbieta Radziszewska

Bardzo miła obsługa a na dodatek zostałem przyjęty bez kolejki. Może wynikało to z tego, że moje oko było w bardzo poważnym stanie a może po prostu któryś z pacjentów się nie stawił. Tego do końca nie wiem. Wiem jednak, że ta wizyta mi bardzo pomogła bo jak się okazało uszkodziłem sobie rogówkę. Dziś idę jeszcze raz by się dowiedzieć jak tam moje oko.

Po przepisaniu przez p. Radziszewską okularów, praktycznie nie miałam wyboru i musiałam je zakupić u niej w salonie. Porównując ceny, przepłaciłam, a co gorsza , mimo sporego czasu nie mogłam się do nich przyzwyczaić. Odwiedziłam więc jeszcze 2 lekarzy prywatnie i oboje byli zdania, że okularu są źle dobrane. Gabinet i salon może nowoczesne, ale co z tego... Nie polecam

szok w gabinecie bardzo miła bo przepisuje okulary a potem za rękę wyprowadza na sklep gdzie jej niesympatyczny jakiś taki dziwny syn naciąga klienta na drogie okulary uważajcie na tą rodzinę i po badaniu najlepiej nogi za pas jak nie chcecie zostawić u nich całej swojej wypłaty!!!

Gabinet super wyposażony Pani doktor uprzejma ale co do jej fachowości to dwa razy w jej gabinecie mając 40 parę lat usłyszałam ,że "ślepnę ze starości" skoro0 w tym jest się starym to co mają powiedzieć 70 latki. Taka diagnoza zniechęciła mnie absolutnie.

Taka diagnoza zniechęciła mnie absolutnie.

lekarz godny polecenia w 100% dobre diagnozy własciwe leczenie mila i fachowa obsługa!

Miła I sympatyczna lekarka tylko nie podoba mi się że narzuca kupno każdemu pacjętowi w swojim centrum okulistycznym