mgr Elżbieta Regina Wenzel

Psycholog, Psychoterapeuta

Zawsze jest dobry czas, by coś zmienić, poprawić.
Zawsze było mi bliskie rozumienie siebie poprzez wiedzę o tym, co ...

Zawsze jest dobry czas, by coś zmienić, poprawić.
Zawsze było mi bliskie rozumienie siebie poprzez wiedzę o tym, co się dzieje w moim życiu i wzmacnianie umiejętności radzenia sobie z wyzwaniami jakie przynosi życie. Z tego powodu uczestniczyłam przez lata w licznych szkoleniach z terapii poznawczo- behawioralnej- w tym nurcie pracuję terapeutycznie. Moje doświadczenia w pracy psychologicznej, psychoterapeutyczej, psychotraumatologicznej zbieram od ponad 30 lat.Pracowałam w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, specjalnych ośrodkach szkolno-wychowawczych, pogotowiu opiekuńczym, prowadziłam zajęcia na studiach podyplomowych na uniwersytecie i politechnice. Jako swoje szczególne doświadczenie traktuję pracę z amazonkami. Jestem autorką wielu szkoleń dla różnych grup zawodowych.
Jestem psychologiem, psychoterapeutą- certyfikat CBT 1348, psychotraumatologiem, mediatorem, wieloletnim biegłym.

Praktyka w języku polskim.

Publikacje:

Kiedy sprzedajesz alkohol /PARPA/
Publikacje dotyczące osób niepełnosprawnych wzrokowo;

Nagrody i wyróżnienia:

Bardzo polecam, wnikliwa, ciepła pani psycholog, mądry psychoterapeuta -wyszedłem dzięki terapii z ciemnej nocy depresji. Potrafi zmotywować do walki o siebie i pracy - z sesji na sesję. Chodziłem wiele tygodni i było warto.

Dodawanie opinii

Brak możliwości dodawania kolejnych opinii na profilu tego lekarza.