dr n. med. Elżbieta Stachlewska

Chirurg onkolog, Endokrynolog

Panią dr Stachlewską poleciło mi co najmniej 3 lekarzy podczas moich kilku pobytów w różnych szpitalach. Do operacji tarczycy podchodziłem więc bez stresu wiedząc, że jestem w fachowych rękach. Poza tym Pani Doktor ma dużo cierpliwości i doskonałe poczucie humoru, co także poprawia samopoczucie nawet w tak nieciekawym miejscu jak Centrum Onkologii. Pragnę także podkreślić, że po usunięciu tarczycy nie miałem najmniejszych problemów z głosem. Dziękuję za Pani Złote Ręce. JŁ

Witam jakbyśmy mieli takich lekarzy więcej jak Pani Doktor to byłoby o wiele lepiej i przyjemniej leżeć w szpitalu. Fachowość, uprzejmość, kompetencja, wytłumaczenie przebiegu i etapów leczenia choroby to atuty tej Pani. Polecam w 100%.

Podejście do pacjenta masakra. Wizyta w prywatnej przychodni trwała 5 min może nawet nie. Udałam się z torbielą boczną szyi i powiększonymi węzłami chłonnymi. W zdjęcia z tomografii komputerowej nawet nie zajrzała. Węzły chłonne po tyg powiększyły się znacznie gdzie Pani dr stwierdziła że to nic takiego. Jedynie jak mi pomogła zleciła mi biopsję oczywiście płatną i kazała udać mi się do laryngologa. A wcześniej laryngolog wysłał mnie do chirurga onkologa. I gdzie się udać?!

Jeżeli mogłam czegoś oczekiwać od drugiego człowieka to właśnie podejścia Pani Doktor. Z całego serca gorąco polecam.

To nie tylko kompetentny lekarz, ale i rewelacyjny człowiek. Mnie operowała w państwowym szpitalu. Dzięki niej stres związany z pobytem na oddziale i samym zabiegiem ograniczony został do minimum.

operacja tarczycy w szpitalu Damiana - profesjonalizm, wzorowy kontakt, pełne zaufanie!