lek. dent. Elżbieta Warzecha

Jestem Niemcem dentyst. Pracuje z p dr. Warzecha 25 lat w Niemczech i dzisiaj juz nie wytrymalem. Jest to nie tylko piekna kobieta , przemila osoba ale naylepszy dentysta jakiego mam ja i moja rodzina od lat. Prosila mnie przez lata bym nie pisal zadnych opini bo to wywola zazdrosc.Czytalem te klamstwa. Odpowiadam na nie. Jezdzi do Polski jak osiol zarabia tu tyle i pacjenci ja uwielbiaja. Ja nie przyjmuje polskich pacjentow. Zawsze niezadowoleni najlepiej za darmo.Poszdrawiam Polskich Pacjentow i ciesze sie ze nie sa moimi Pacjentami. A Pani Dr niech wraca na stale do niemiec.
Dr Michael

Hallo wir sind aus der Region Cottbus und wollten uns bedanken bei Fr Dr. Elzbieta Warzecha fuer die schnelle und solide behandlung. Ich hatte eine wuerzelbehandlung und drei fuellungen die recht alt waren innerhalb von 1Stunde war alles vorbei fast schmerzenlos naja fast... Wir kommen bestimmt wieder zu Fr. Dr.

cóż za dziwny zbieg okoliczności...jakiś czas temu szukałam opinii na temat pani doktor i nie znalazłam ani jednej, a teraz w przeciugu kilku dni 'utworzyło' się aż tyle opini?? dziwna sprawa...czyżby pacjenci uciekali od pani doktor i trzeba zrobić dobrą reklamę?? wypełnienia pani doktor są fatalne,płaci się za nie duże pieniądze a są beznadziejnie zrobione i to też pod względem kosmetycznym 10 wypełnień w 15 minut i to nie tylko u mnie ale u każdego pacjenta...więc jak można dokładnie oczyćsci tyle ębów w tak krótkim czasie? ceny są podawane na wyrost, takiego naciągania to jeszcze nie widziałam...nikomu nie polecam pani doktor...

Lekarz - stomatolog, którego naprawdę polecam. :) Nie mam zastrzeżeń do pani Warzechy. Uśmiechnięta, sympatyczna, miła. Leczenie 10 zębów trwało około godziny. Szczerze polecam.

Szczerze polecam.

wczoraj rano bardzo bolal mnie zab i poszlam na wizyte do pani doktor. szybko mi pomogla i jeszcze doradzila mi co mam zrobic. bardzo dziekuje raz jeszcze.danuta czupry

Kompetentna, komunikatywna,kreatywna, kulturalna i... kolorowa. Zdecydowanie polecam. Grażyna

Choć nie lubię stomatologów , ta pani doktor przypadła mi do gustu - jest solidna energiczna, sympatyczna i miła . Kompetentny Lekarz.Polecam

Witam, chcialam tylko powiedziec, ze jestem ogromnie zadowolona z tego lekarza i z pelnym przekonaniem moge go polecic. mam swietnie zrobione koronki na dwoch przednich zebach, ktore trzymaja sie juz 5 lat i nie mam z nimi zadnych problemow a jak mam jakies problemy z innymi zebami to Pani dr zawsze znajdzie dla mnie czas.polecam raz jescze. pozdrawiam Agata Burek, wroclaw

Alicja Wojtyna ul.Płaszowska 29/5 32-005 Niepołomice

Alicja Wojtyna
ul.Płaszowska 29/5
32-005 Niepołomice

Od 20 lat pryjezdzam z USA do pani dr warzechy z całą rodziną Mamy pięknie zrobione zeby, tak że w Ameryce nikt nie może uwierzyć że to Polse Brawo p.dr dziękujemy Marta Kwasniak

Brawo p.dr dziękujemy

Marta Kwasniak