lekarz Elżbieta Wawrzyniak

Pulmonolog, Pediatra

2,7
2,6
2,4

Pani doktor nie rozpoznała zapalenia płuc u 1,5 rocznego dziecka mimo, że mieliśmy e sobą juz zdjęcie Rtg. Stwierdziła, że jest "za żywy"!

Śmiało mogę stwierdzić że Pani Doktor nie posiada żadnych kompetencji, jest nieuprzejma, arogancka.

Pani doktor w trakcie wizyty wykonuje telefony, odbiera telefony, jest chaotyczna i nie skupia się na pacjencie. W trakcie wizyty stwierdziła, że nasza córka nie ma uczulenia, po czym zaleciła dietę eliminacyjną sugerując, że jednak ma uczulenie. Zdecydowanie nie polecamy. Być może dorosłych pacjentów traktuje lepiej, wnikliwiej. My wyszliśmy z gabinetu bardzo niezadowoleni. I w dodatku Pani doktor za wizytę pobiera wysoką opłatę - 90zł, gdy inni lekarze zadowalają się 50zł.

Pani Doktor nie spełniła moich oczekiwań, przeprowadziła ze mną 15 minutową rozmowe i dla mojej 3 letniej córki, która choruje na zapalenie płuc przypisała diete eliminacyjna. Bez testów określiła że jest to alergia na trawy i jakie było nasze ździwienie kiedy okazało sie że ma Astme Oskrzelową. NIe polecam owego lekarza wrecz odradzam Nie zadowolona Mama

wizyta w Poradni, czas poświęcony naprawdę mizerny, wyjaśnienie problemów zbyt powierzchowne, niezadawalające

Od 8 lat jestem pacjentką Pani Doktor.Zostałam wyleczona z dolegliwości.Jestem teraz(systematycznie)pod stałą kontrolą. Poleciłam Panią Doktor już nie jednej osobie. Z poważaniem stała pacjentka Irena W.

Poleciłam Panią Doktor już nie jednej osobie.
Z poważaniem stała pacjentka
Irena W.