lekarz Elżbieta Wierzyńska

To świetna i godna polecenia oraz zaufania lekarka. Chodzę do niej od wielu lat i to zarówno prywatnie jak i do przychodni. Profesjonalnie poprowadziła też moją ciążę i mimo moich problemów zdrowotnych dziś mam piękną córeczkę. Jak dla mnie to wyjątkowy lekarz.

Jak dla mnie to wyjątkowy lekarz.

Bardzo miłą Pani :) Pomocna i zna się na rzeczy.

Bardzo miłą Pani :)
Pomocna i zna się na rzeczy.

Bardzo polecam dr.Wierzynska.Postawiła mi trafna diagnoze,i wyleczyla mnie,czym pomogla mi zajsc w upragniona ciąze.Miła i uprzejma kobieta,zawsze wszystko mi konkretnie wytłumaczyla,delikatna przy badaniu.POLECAM!

Pani doktor myli sie w swoich diagnozach, niemiła. Mało delikatna. nie poleciłabym tego lekarza żadnej z moich kolezanek szczególnie jeśli idą pierwszy raz do lekarza. Moja I wizyta u tejze lekarki była ok 15 lat temu i nie wspominam podescia do pacjeta podmiotowo lecz przedmiotowo

Pani doktor myli sie w swoich diagnozach, niemiła.

Polecam wszystkim Panią Doktor. Korzystałam z usługi - poradni publicznej. Sympatyczna, wzbudza zaufanie pacjenta, poświęca odpowiedni czas na wizytę. Opowiada i odpowida na nurtujace pytania. Zaufałam jej przy pierwszej jak i przy drugiej ciąży.

Szkoda słów, MASAKRA Nie polecam nikomu kontaktu z ta kobietą....

Szkoda słów, MASAKRA

Nie polecam nikomu kontaktu z ta kobietą....

Prowadziła moją ciążę, od początku była zagrożona, urodziłam zdrowego chłopczyka, w terminie. Wysłała mnie dwa razy do szpitala, chociaż w szpitalu lekarze uważali, że nic złego się nie dzieje. Dzięki niej jestem szczęśliwą mamusią!!!

Ta lekarka od początku jest moim ginekologiem i jestem z niej bardzo zadowolona. Chodzę zarówno do jej gabinetu prywatnego jak i w przychodni. Polecam wszystkim paniom doktor Wierzyńską bo to naprawdę świetny lekarz

Dokładne badanie (włącznie z USG), objaśnia każdy etap badania, tłumaczy wszelkie wątpliwości, przy tym sympatyczny człowiek. W jej gabinecie (bez względu na to czy w przychodni czy też w prywatnym) nie czuję się intruzem.

Korzystam z usług tej lekarki w gabinecie prywatnym i państwowym.Jest równie uprzejma w obu miejcach i nie robi żadnej różnicy.Serdecznie polecam.