Lekarze Endokrynolog dziecięcy

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Bardzo dobra specjalistka od leczenia nieplodnosci. na pierwszej wizycie przeprowadzila dokladny wywiad zlecila komplet badan i na podstawie wynikow zlecila leczenie. Z zaburzeniami miesiaczkowania zmagalam sie od kilku lat, po drastycznym spadku wagi. Do tego doszly zaburzenia hormonalne tarczycy i przysadki. O dziecku moglam zapomniec...Z pomica Pani doktor udalo mi sie wrocic do zdrowia i rozpoczac starania o dziecko. Kompetenta, z dobrym podejsciem do pacjentki, zaangazowana w lecznie, godna zaufania.
Opinia dodana przez: Lulu

Adriana Dubińska

Baltica Spa
pl. Rodła 8 , Szczecin
70-419 Szczecin

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor. Miła i z dużą wiedzą. Jako pierwsza podjęła się leczenia mojej tarczycy, które przynosi szybkie efekty. Wdrożyła odpowiednie leki. W końcu czuję się dobrze a objawy związane z Hashi ustępują. Inni lekarze nie podejmowali się leczenia. A Pani Doktor Walczak od razu wdrożyła odpowiednie leki stopniowo dobierając odpowiednie dawki leku. Na każdej wizycie wykonuje kontrolne usg. Wyniki można konsultować telefonicznie bez konieczności ...
Opinia dodana przez: Marta

dr Ewa Krzemkowska

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

Toruń

Wspaniała Pani Doktor, cierpliwa, zawsze wysłucha, odpowie na wszystkie pytania. Bardzo dobra specjalistka w leczeniu cukrzycy
Opinia dodana przez: Judyta

Alicja Bieryło

Bema
Białystok

Wspaniała Pani doktor endokrynolog jestem pacjentką Pani doktor od samego początku zawsze wysłucha i pomoże nigdy nie było problemu z wypisanie recept ani z uzyskaniem skierowania na badania

dr Danuta Rekowska

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach
ulica Edukacji 102
43-100 Tychy

Byłam pierwszy raz na kasę chorych, jestem miło zaskoczona ,miła ciepła kompetentna. Uzyskałam profesjonalny wykład na temat tarczycy Hashimoto,a nawet więcej Chciałbym mieć wszystkich takich lekarzy. Pani doktor niech się pani nie zmienia. Dziękuję.🌹🌹🌹🌹♥️
Dr Obołończyk leczy mnie od 18-stu lat i nie zgadzam się z ani jednym złym słowem kierowanym pod adresem Doktora. To nie prawda, że "na wszystko przepisuje tabsy". Jeżeli zapisze "tabsy", tzn, że uznał to za konieczne. Hasimoto nie jest chorobą uleczalną i żadne "tabsy" jej nie wyleczą. Doktor zajął się moją szalejacą tarczycą, która została uszkodzona w wyniku leczenia zapalenia wątroby typu C skojarzonym leczeniem interferonem z rybawiryną. Doktor ...

dr n. med. Maciej Gembicki

Promienista 34a
60-268 Poznań

Leczę się u Pana Profesora i jestem bardzo zadowolona.Jest to bardzo miły,serdeczny i ciepły człowiek.Lekarz z powołania, co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.Podchodzi do pacjenta bardzo profesjonalnie i z sercem.Bardzo mi pomógł.Polecam Pana Profesora z całego serca
Opinia dodana przez: grazynkaw

dr n. med. Janusz Strzelczyk

Krasińskiego 5/2
41-800 Zabrze

Super lekarz. Nie zgadzam się, że nie zna najnowszych trendów. Jest kompetentny, profesjonalny, uprzejmy, zainteresowany, przygotowany do wizyty. Polecam gorąco.

lekarz Bogda Gruszczyńska-Cybula

Powstańców 8
05-240 Tłuszcz

Bardzo rzeczowa i konkretna, przeprowadza dokładny wywiad. Zdiagnozowała u mnie insuliooporność a podjęte leczenie przyniosło wymierne efekty. Zaczęłam mieć już poważną otyłość. Po przepisaniu leków waga stopniowo zaczęła schodzić w dół. W 4 miesiące schudłam 10 kg. Ja jestem zachwycona.

dr n. med. Ewa Drozd

enel med
Warszawa

Z czystem sumieniem poleciłabym Pania Doktor kazdemu pacjentowi.

lekarz Tomasz Skweres

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Laboratorium Analityczne Gdynia
Derdowskiego 7
81-369 Gdynia

Serdecznie polecam doktora Tomasza Skweres on jeden niezbagatelizowal moich problemów , on jeden nie powiedział mi , że przy dwóch poronieniach to normalne i czekamy zwykle do trzech . Rzetelny człowiek zajął się mną i mężem odrazu zlecając różne badania w celu wyjaśnienia co mogło być przyczyną wcześniejszych poronień . Po dluchich badaniach zaszłam w trzecią ciążę i on jeden pomógł mi ją utrzymać i to on jeden swoją wiedzą ...
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Krystyna Suchecka-Rachoń

Gabinet Dr n. med. Krystyna Suchecka-Rachoń
Hryniewickiego 6C, gabinet nr 8
81-340 Gdynia

Lekarz jak z "Na dobre i na złe" w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu. Wysoka kultura osobista. Ciepłe i pełne empatii podejście do pacjenta. Dokładnie i zrozumiale wytłumaczone - schorzenie, sposób leczenia, dalsze postępowanie, zasady przyjmowania leków oraz postępowania w przypadku pogorszenia samopoczucia. Lekarz nie patrzy na zegarek bada, pyta i tłumaczy. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: HK

prof. dr hab. n. med. Tomasz Romer

Niemcewicza 26 lok. 115
Warszawa

Świetny specjalista i bardzo ciepły człowiek, który jest pełen empatii do drugiej osoby. Takich lekarzy niestety nie ma w Polsce wielu.
Opinia dodana przez: Wiktor

lekarz Hanna Pieprzny

Dermatolog, RTG

gen.Okulickiego 56b lok.314
gen. Okulickiego 56b lok. 314
37-450 Stalowa Wola

Dr .Hanna Pieprzny,,przemila,kompetentna...mnie pomogla,,jestem jej bardzo wdzieczna!!!..wiecej takich lekarzy jak ona zyczylabym. Owszem dlugie kolejki..to tez o czyms swiadczy!!!..ze jest b.dobrym lekarzem!..polecam!
Opinia dodana przez: danuta

dr n. med. Elżbieta Stachlewska

Chirurg onkolog, Endokrynolog

Warszawa

Niezwykle kompetentna, bardzo rzeczowa, dokładna, spokojna i skuteczna. W roku 2012 byłam operowana przez Panią Doktor (całkowite usunięcie tarczycy z powodu raka brodawkowatego). Z jakimikolwiek wątpliwościami zawsze mogłam zadzwonić na komórkę, a operacja została wykonana tak perfekcyjnie, że do tej pory przy każdej kontroli usg lekarze nie mogą się nadziwić jak pięknie i dokładnie tarczyca została usunięta, no i mam malusieńką bliznę (kreseczka o długości 5 cm). Poza tym, już ...
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Tomasz Wańczyk

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Jagiellońska 36 lok. 9
10-271 Olsztyn

Polecam, doświadczony ale nie zmanierowany .................................................................................................................................................................
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Anna Gonerska-Szadkowska

Internista, Endokrynolog

Kościuszki 8
95-100 Zgierz

Bardzo dobry specjalista. Skrupulatna i dokładna. Jeżeli ma cień podejrzenia, to nie bagatelizuje, tylko drąży temat. Wiedza plus intuicja
Opinia dodana przez: Pacjentka

dr n. med. Anna Szramek-Urbaniak

Endokrynolog, Internista

Wapienicka 476
43-384 Jaworze

Bardzo polecam Panią Szramek - Urbaniak. Leczę się u niej od 13 lat i zdecydowanie jest to najbardziej profesjonalny i uprzejmy lekarz, z jakim miałam styczność.
Opinia dodana przez: barka56

dr n. med. Jacek Daroszewski

Internista, Endokrynolog

endokrynologia
Nauczycielska 2
50-381 Wrocław

Po wielu miesiącach męki Pan dr uratował mi życie stawiając diagnozę. Gdyby nie On to bym albo jeszcze dalej chodziła od lekarza do lekarza albo bym już nie żyła. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Natalia P.

dr Iwona Pałyga

świętokrzyskie centrum onkologii
Kielce

Dziś miałam konsultację u Pani Doktor. Wizytę oceniam bardzo dobrze.Pani Doktor jest osobą kompetentną, bardzo miłą,kulturalną i zaangażowaną w pomoc pacjentowi. Polecam wizytę w tym gabinecie.
Opinia dodana przez: Elżbieta