Lekarze Endokrynolog dziecięcy

dr n. med. Małgorzata Brzozowska

Pediatra, Endokrynolog

Noniewicza 48
16-400 Suwałki

Bardzo miła i kompetentna osoba,profesjonalne podejście do każdego pacjenta ,zarazem na wizytach publicznych jak i prywatnych.
leczę się u niej od niecałych dwóch lat- jestem zadowolona. konkretna babka.

lekarz Anna Mazur

roty grudziadzkie
Grudziądz

Fantastyczny lekarz jakich rzadko się teraz spotyka, naprawdę przejmuje się pacjentami i dokładnie sprawdza ich stan zdrowia, nie tylko z zakresu endokrynologii:) Polecam gorąco.
Żczę wszystkim którzy mają problemy zdrowotne aby spotkali na swej drodze TEGO lekarza !!!! cierpliwy, troskliwy, oddany pacjentowi a do tego bardzo skromny i delikatny.

lekarz Maria Cieplińska-Hejninger

Przychodnia Specjalistyczna
al. Jana Pawła II 7A
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Ideał lekarza, człowiek, który ma powołanie i jest dobry w swej pracy,dobra komunikacja i empatia dla pacjenta

lekarz Andrzej Bobrowski

Euromed
Wieliczka

Bardzo dobry specjalista. Stara się podchodzić do pacjenta kompleksowo, nie skupia się wyłącznie na tarczycy, ale szuka przyczyn złego samopoczucia także w innych sferach. Polecam gorąco!

dr n. med. Jadwiga Dowgiałło-Smolarczyk

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Braci Załuskich 3a lok. 27
01-773 Warszawa

Nie mnie oceniać kompetencje Pani Doktor. Byłam wprawdzie dopiero na jednej wizycie, ale wyszłam bardzo, bardzo zadowolona. Pani Doktor zrobiła ze mną szczegółowy wywiad zdrowotny. Ponadto zbadała mnie niemalże 'od stóp do głów', żaden inny lekarz nigdy tego nie zrobił. Wszystko bardzo klarownie mi wytłumaczyła zanim zdążyłam zadać pytanie a jak już je zadałam równie cierpliwie odpowiadała. Badania wykonuje bardzo delikatnie i naprawdę nie czułam stresu. Mimo kosztowności wizyty wykonałam ...

Magdalena Jaśkiewicz

NZOZ "Euromed" Magdalena Jaśkiewicz we Włocławku
ulica Kaliska 83D
87-800 Włocławek

Najlepsza Pani Doktor z jaką kiedykolwiek się spotkałam. Wszystko dokładnie wytłumaczy,wysłucha i oczywiście z każdej wizyty wyszłam zadowolona. Oby więcej tak wspaniałych lekarzy.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Mariola Tuszyńska

Traugutta 40
Grodzisk Mazowiecki

bardzo mila pani doktor podchodzi do pacjenta z sercem i oddaniem.

Iwona Bańkowska

Lidermed
Łódź

Polecam . Lekarz naprawdę przejmujący sie pacjentem. Tylko długo czeka się na pierwszą wizytę. Potem już jest ok.

dr Barbara Matwiszyn

MELITUS
Warszawa

Niezwykle kompetentna, ludzka, pacjentowi poświęca bardzo dużo czasu. Leczę się u dr Matwiszyn od prawie 20 lat i nie zamieniłabym ją za innego lekarza. Oby jak najdłużej pomagała pacjentom. Gorąco polecam!!!

lekarz Maria Świerkot

Diabetolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10
41-500 Chorzów

Jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia ;oby takich lekarzy było wielu a najlepiej wszyscy.Miałam okazje się o tym przekonać gdy to właśnie pani doktor zauważyła u mnie zmiany tarczycowe/a jest diabetologiem a nie endokrynologiem/ a lekarz rodzinny sprawę zbagatelizował i opóżnił.Takie zmiany kompetentny lekarz może stwierdzić nawet manualnie.I chwała takim lekarzom.
Opinia dodana przez: Hilaria Baran

dr n. med. Janusz Klajnowicz

Internista, Endokrynolog

ID CLINIC
Janowska 19
41-400 Mysłowice

Byłam u Pana doktora w ciąży,aby omówić moje niskie TSH.. ogólnie na pierwszy rzut oka wszystko super, szczegółowe pytania, szczegółowe badanie, usg również wykonane, recepta wypisana super .. tak tylko co z tego,że recepta wypisana jak wypisana źle.!! Pan doktor przepisał mi leki które obniżyły mi jeszcze bardziej tsh niż podwyższyły !! Z 0,700 spadły na 0,159! Po omówieniu tego z lekarzem ginekologiem wybrałam się do innego endokrynologa który powiedział ...
Opinia dodana przez: Oliwia

lekarz Beata Wikiera

Endokrynolog, Pediatra

Kościuszki 108a lok. 20
50-048 Wrocław

Pani Beata Wikiera wszystko dokładnie opisuje i wyjaśniła jak postępować i na co zwrócić uwagę. Napewno wroce do tego lekarza

lekarz Piotr Dudek

Szpital Bielański
Cegłowska 80
Warszawa

Szczerze polecam dr. Piotra Dudka :) Najlepszy lekarz pod słońcem:) Ma bardzo dobre podejście do pacjenta ... Profesjonalnie wykonuje swoje obowiązki, swoją pracę traktuje jako misję, więc można zaufać mu w każdej sytuacji:) Pozdrawiam. Karolina Pursa
Opinia dodana przez: Karolina
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Endokrynolog
                                       dr n. med. Grzegorz Sokołowski

dr n. med. Grzegorz Sokołowski

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Kraków

Wspaniały specjalista o ogromnej wiedzy . Jestem pacjentką Doktora od czterech lat i tylko dzięki opiece Doktora dobrze się czuję i choroba została opanowana. Doktor Sokołowski to nie tylko wspaniały lekarz, ale też człowiek ogromnej empatii i pełen poświęcenia dla pacjentów. Miałam ogromne szczęście, że trafiłam na tak świetnego specjalistę i tak dobrego człowieka. Serdecznie Doktorowi za wszystko dziękuję.
Opinia dodana przez: Maria Sala

dr n. med. Wojciech Romanowski

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Jestem po pierwszej wizycie u doktora Romanowskiego. Wkoncu trafiłam na właściwego lekarza. Miły, życzliwy, poświęca człowiekowi tyle czasu ile potrzeba. Doktor tłumaczy wszystko, wyjaśnia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i takiego ludzkiego podejścia do pacjenta. Bardzo dziękuję panie doktorze🙂
Opinia dodana przez: Mariola

dr n. med. Teresa Żak

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

Złotoryja

Bardzo dziękuję Pani Doktor za wiele poświęconego czasu i cierpliwość. Bardzo źle się czułam, miałam depresję, zmiany skórne i kłopoty z miesiączką. W dodatku bardzo przytyłam. Pani Doktor bardzo dokładnie zebrała wywiad, zbadała i zleciła badania krwi. Wizyta trwała 30 minut. Wykryła u mnie chorą tarczycę. Po zaleconych lekach i diecie czuję się wspaniale. Schudłam już 8 kg a miesiączki są regularne. Bardzo serdecznie polecam. Pani Doktor Teresa Żak to ...
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Barbara Prawdzic-Kornacka

Endokrynolog

Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)
05-402 Otwock

Fantastyczny Człowiek i Lekarz -tak przez duże litery Dziękuję Pani Doktor.Dawno nie spotkałam tak wspaniałego lekarza, już po wizycie poczułam się lepiej

dr n. med. Małgorzata Gietka-Czernel

Szpital Bielański
Cegłowska 80
01-809 Warszawa

Miałam podejrzenie nadczynności tarczycy, które inni lekarze chcieli leczyć od razu hormonalnie. Do tego dość sporego guzka na tarczycy, ktory podobno trzeba było wyciąć jak najszybciej. Poszłam do Pani dr po tych wszystkich rewelacjach, wiedząc że ma też duże doświadczenie szpitalne, więc zapewne dużo przypadków tzw ciężkich. Stwierdziła, że nie jest to nic strasznego, że trzeba obserwować, a ze względu na fakt, że jeszcze nie mam dzieci lepiej zachować tarczyce ...